Zabójcza przyjaźń - Alice Feeney

 

Autorka: Alice Feeney
Tytuł:
Zabójcza przyjaźń
Wydawnictwo:

 

Kto przepada za thrillerami psychologicznymi od razu na samym początku informuję, że ta książka absolutnie musi znaleźć się na Waszej liście!

Anna i Jack kiedyś byli małżeństwem. Gdyby nie tragedia, która spotkała ich rodzinę może nadal by nim byli, jednak los zdecydował inaczej. Anna wyprowadza się do Londynu, a Jack przeprowadza się do siostry, która sama wychowuje dziecko.

Kiedy w miasteczku, w którym kiedyś mieszkali, zostaje zamordowana młoda kobieta, a w dodatku jest to przyjaciółka z dzieciństwa, kobieta wraca do miejsca pełnego wspomnień, choć wcale nie ma na to ochoty.
Na miejscu okazuje się, że śledztwo prowadzi były mąż. On jest przekonany, że to Anna ma coś wspólnego z zabójstwem, a Anna, że to Jack zabił kobietę, bo w końcu wszystkie tropy prowadzą do niego.

Zanim sprawa nabiera rozpędu ginie kolejne kobieta, również z ich bliskiego kręgu. Wokół tych dwojga dzieją się coraz dziwniejsze rzeczy. Jackowi ginie nóż, którym zostaje zabita ofiara, Anna pije więc wielu rzeczy nie pamięta, a co najgorsze nikt nikomu nie ufa.

Kto kłamie? Kto jest prawdziwym zabójcą? O tym przeczytacie w książce.

Przyznam się Wam, że książka jest naprawdę fenomenalnie napisana! Gdy już myślimy, ba jesteśmy pewni, że wiemy cóż to za intrygę nam tu przygotowała autorka, zrzucana jest bomba, która wszystkie nasze teorie niszczy w drobny mak.

Jeżeli lubicie takie historie, to uwierzcie mi, że ta też Wam się spodoba! Polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka