Dieta 7 hormonów. Ulecz swój metabolizm i schudnij w 3 tygodnie

Autorka:mSara Gottfried
Tytuł: Dieta 7 hormonów
Wydawnictwo:


 

 

Jeżeli chcecie bez wysiłku schudnąć 7 kg w 3 tygodnie i na to liczycie sięgając po tę książkę,  to od razu możecie wyrzucić ją z koszyka, bo na pewno nie osiągniecie celu. Ale jeżeli chcecie nieco bardziej zrozumieć swoje ciało i to jak działa a przy okazji schudnąć niekoniecznie w 3 tygodnie i niekoniecznie 7kg, to jak najbardziej możecie tę książkę kupić.

Nigdy nie wierzcie w to, że można schudnąć taką ilość kg w tak krótkim czasie. Nie ma na to szansy. Jeżeli tyle schudniecie, to najprawdopodobniej będzie to woda. Ta książka to idealna pozycja dla tych dziewczyn, które mają problemy hormonalne, które zaburzają Waszą wagę.

Ja po tę książkę sięgnęłam nie po to aby schudnąć te obiecane 7 kg ale po to żeby poznać specyfikę działania w problemach hormonalnych. Uważam, że zdrowe odżywianie się plus świadomość jaką możemy zbudować sięgając po tego typu książki, daje duże pole manewru.

To co mi osobiście bardzo się podoba w tej książce to sposób przekazywania wiedzy. Są tam takie karty pacjenta, w których opisywane jest wpływ diety na badania czy na samopoczucie pacjentów. Jest to naprawdę fajne i przydatne, a przy tym sprawia, że wierzy się w skuteczność tej metody. Dodatkowo książka jest naprawdę fajnie i lekko napisana. Człowiek czuje się jakby po prostu słuchał fajnego i ciekawego wykładu.

Super, że w książce są gotowe przepisy, z których można skorzystać. Ta książka to taki początek zmian w Waszym życiu, które możecie kontynuować po zakończeniu tych 3 tygodni książkowych. To już zależy od Was, w która stronę pójdziecie ale na pewno nie zaszkodzi spróbować.

Jeżeli macie problemy hormonalne i chcecie coś zmienić naturalnymi metodami albo może chcecie budować świadomość w tym temacie to ta książka na pewno wiele Wam uświadomi.
Koniecznie się z nią zapoznajcie!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka