Żyj bez toksyn - Aleksandra Olsson, Aleksandra Rutkowska

 

Autorki: Aleksandra Olsson,
Aleksandra Rutkowska
Tytuł:
Żyj bez toksyn.

Odkąd zobaczyłam tę książkę w zapowiedziach wiedziałam, że będę musiała ją przeczytać. Bardzo głośno jest teraz o zero waste, o minimaliźmie więc w ten trend jak najbardziej wpisuje się w całość. Zmiana życia na zdrowsze i bardziej eko to cel, który powinien przyświecać każdemu z nas. Ta książka na pewno pomoże Wam to osiągnąć, a przy tym na pewno zmienicie swoje życie na lepsze.

Zapewne każdy z Was wie, że to czego używamy do dbania o dom, o sobie czy to co jemy nie jest dla naszego organizmu bez znaczenia. Jedzenie przechowujemy w plastikowych pojemnikach, grillujemy na tackach aluminiowych, płuczemy ubrania w płynach do płukania czy ścieramy kurze płynem. To wszystko ma wpływ na nasz organizm!

Ta książka pokaże Ci jak za pomocą drobnych zmian możesz zadbać nie tylko o swoje zdrowie i dobre samopoczucie ale także nieco zaoszczędzić i dodatkowo zadbać o planetę.

Nauczycie się organizować życie codzienne a także zmienicie je na prostsze i bardziej naturalne. Będziecie potrafić przechowywać dobrze żywność, nauczycie się też sprzątać nieco bardziej naturalnie. Poznacie tu sposoby na dbanie o dom bez używania środków chemicznych.

Ta książka jest naprawdę świetnie napisana, ma całe mnóstwo porad, które na pewno przydadzą Wam się jeżeli chcecie zmienić nieco swoje życie i co najważniejsze, na pewno przysłuży się planecie.
To też świetny pomysł na prezent dla każdego kto chce żyć nieco bardziej ekologicznie:)

Bardzo Wam polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka