Oszustka - Janelle Brown

 

Autorka: Janelle Brown
Tytuł:
Oszustka
Wydawnictwo:

 

 

Nina może miałaby przed sobą świetlaną przyszłość gdyby nie warunki w jakich przyszło jej się wychować i matka, która zarabiała na życie będąc oszustką.

Kobieta nigdy nie chciała być taka jak matka ale choroba jej rodzicielki zmieniła wszystko. Aby zdobyć potrzebne pieniądze na leczenie raka Nina zaczyna zdobywać je oszukując bogaczy. Spokoju nie daje jej też pewna sprawa z przeszłości i bogata rodzina, która kiedyś zniszczyła życie Niny i jej matki. Teraz kobieta ma szansę się odegrać. W grę wchodzą grube pieniądze i zemsta.

Czy Ninie uda się oszukać bogatą rodzinę. Czy zemsta pozwoli jej ukoić zranioną dumę? Kto tu kogo oszukuje?

"Oszustka" to naprawdę świetnie napisana książka, która nawet na moment nie daje się czytelnikowi oderwać od akcji. Na okładce zostało umieszczone zdanie, że to "bestsellerowy thriller epoki instagrama" i coś w tym jest, bo Nina swoje ofiary wyłapuje właśnie na instagramie, co daje wiele do myślenia jeżeli korzystacie z tej aplikacji.

Wiele zwrotów akcji w książce pozwala czytelnikowi na domyślanie się jak to ostatecznie się skończy ale nie jest łatwo odgadnąć zakończenia! Fakt, że poznajemy historię bohaterów z przeszłości pozwala nam ich lepiej poznać. Dzięki temu książka naprawdę zyskuje na wartości i świetnie się ją czyta. Możemy współczuć bohaterom lub kibicować tym, których lubimy. 

Jeżeli szukacie książki, która wciągnie Was bez reszty to "Oszustka" na pewno nie da Wam się od siebie oderwać do momentu aż jej nie skończycie.

Polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka