Pamiętaj o mnie - Megan Miranda

Autorka: Megan Miranda
Tytuł:
Pamiętaj o mnie

Avery ma za sobą trudną przeszłość ale dzięki Sadie jakoś udało jej się wyjść na prostą. Teraz ma pracę, dom i najlepsza przyjaciółkę, a także dobrze zapowiadającą się przyszłość. Wszystko zmienia się na jednej imprezie. Sadie zostaje znaleziona martwa, a główną podejrzaną stają się jej znajomi w tym właśnie Avery. Kobieta nie może pogodzić się ze śmiercią swojej przyjaciółki.

Policja znajduje pamiętnik Sadie oraz list pożegnalny. Avery jednak wie, że jej przyjaciółka nie prowadziła pamiętnika. A może tak dobrze jej nie znała? Wkrótce okazuje się, że Sadie spotykała się z jej byłym chłopakiem i miała całe mnóstwo innych tajemnic. Avery rozpoczyna własne śledztwo, w którym podejrzany staje się każdy.

Kim naprawdę była Sadie i kto ją zabił? Co chciała przekazać w ostatniej wiadomości swojej przyjaciółce?

"Pamiętaj o mnie" to lektura idealna na lato. Świetnie napisany thriller  jest utrzymany w takim letnim klimacie, bo całość akcji dzieje się w kurorcie nadmorskim. Gdy już zaczniecie czytać nie możecie się oderwać bo czytelnika zajmują nie tylko wszystkie letnie pejzaże ale także akcja, która się toczy, a uwierzcie mi trzeba się mieć na baczności.

Tak naprawdę do samego końca nie wiedziałam co się stało Sadie i bardzo zaskoczyło mnie zakończenie więc książka jest  naprawdę świetnie pod tym kątem skonstruowana. Za nic w świecie nie znalazłam podejrzanego a był na wyciągnięcie ręki:)

Jeżeli szukacie ciekawej książki na plażę na przykład to koniecznie sięgnijcie po ten tytuł.

Polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka