Dom pełen miłości - Agnieszka Maciąg

Autorka: Agnieszka Maciąg
Tytuł:
Dom pełen miłości
Wydawnictwo:


 Książki Agnieszki Maciąg do tej pory były mi znane tylko z widzenia gdzieś w księgarniach czy to online czy w takich stacjonarnych. Jakoś nigdy nie miałam okazji nawet ich zrecenzować dla Was aż w końcu nadszedł ten moment. Dom pełen miłości zamówiłam w księgarni internetowej. Dlaczego akurat ten tytuł? Po pierwsze to nowość, a po drugie są tu przepisy na cztery pory roku, co ja osobiście bardzo lubię, bo mogę gotować z produktów sezonowych.
Póki co korzystałam głownie z przepisów tych jesiennych ale zbliża się zima więc na pewno coś przetestuję.

Książka jest przepięknie wydana. Ma twardą oprawę i cudowne zdjęcia. Aż chce się jeść. W środku znajdziemy przepisy na wiosnę, lato, jesień i zimę. Dodatkowo została także uzupełniona o przepisy na Wielkanoc i Boże Narodzenie. Przepisy są bardzo dobrze opracowane. Jest lista składników, liczba porcji oraz czas przygotowania. Jedyne czego mi brakuje to kaloryczności. Chcąc ją wyliczyć muszę po prostu zrobić to sama.

 Czy to jest książka dla początkujących? Według mnie nie. Nie jestem jakimś wirtuozem w kuchni ale nie są to przepisy na łatwe dania jednogarnkowe. Przynajmniej nie wszystkie. Część jest bardziej skomplikowana druga część mniej, ale taka różnorodność jest bardzo dobra. Myślę, że każdy może znaleźć coś tu dla siebie i wprowadzić na stałe do swojej diety. Albo po prostu spróbować czy danie mu podpasuje.

Zbliżają się święta więc to też doskonały pomysł na prezent. Jeżeli jesteście zainteresowani taką formą prezentu dla Waszych bliskich to koniecznie sprawdźcie sobie pozostałe nowości z księgarni TaniaKsiazka.pl

Moi bliscy na pewno znajdą pod choinką książki, bo to zawsze dobry pomysł na prezent!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka