Kochany święty Mikołaju - Debbie Macomber

Autorka: Debbie Macomber
Tytuł:
Kochany święty Mikołaju
Wydawnictwo:

 

Ile razy w swoim życiu napisaliście tę frazę: "Kochany Święty Mikołaju" to były czasy prawda?
Zawsze na początku grudnia pisało się list do św. Mikołaja aby zdradzić mu nasze małe marzenia. Jestem już zdecydowanie za stara na listy do św. Mikołaja więc ta książka jest idealnym zamiennikiem. Bo obojętnie ile się ma lat, magia świąt to coś pięknego w co warto uwierzyć!

Lindy wraca do domu na święta. Przechodzi naprawdę trudny okres w swoim życiu. Rozstała się z mężczyzną swoich marzeń, a praca już nie daje jej satysfakcji. Wszystko wydaje się iść w złym kierunku. W domu rodzinnym trafia na listy, które kiedyś pisała do św. Mikołaja. Zachęcona przez mamę postanawia napisać kolejny list, w którym zdradza Mikołajowi o czym marzy. O dziwo jej marzenia nagle zaczynają się spełniać. Czy zadziałała świąteczna magia?!

Znam książki Debbie Macomber i bardzo je lubię. Jeżeli chcecie poczuć nieco magii świąt, a także lubicie takie lekkie książki, które naprawdę napełniają nadzieją a przy okazji są niesamowicie przyjemne w odbiorze, to ta książka będzie idealna! Fabuła jest nieskomplikowana, nawet można by się pokusić o stwierdzenie, że jest przewidywalna, ale to w tych książkach jest jak najbardziej akceptowane. Autorka w cudowny sposób pokazuje magię świąt i pozwala uwierzyć dorosłym, że Święty Mikołaj naprawdę istnieje! Do tego książka jest bardzo romantyczna i wciągająca. 

Jeżeli chcecie poczuć świąteczny klimat albo też szukacie fajnego prezentu pod choinkę to warto wziąć tę książkę pod uwagę.
Serdecznie Wam polecam!


Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka