Złoty płatek śniegu - Krystyna Mirek

 Autorka: Krystyna Mirek
 Tytuł: Złoty płatek śniegu
 Wydawnictwo:


 

Uwielbiam książki Krystyny Mirek i bardzo cieszę się, że udało mi się jeszcze przed świętami przeczytać książkę, której akcja dzieje się właśnie w święta i chwilkę przed świętami.
Złoty płatek śniegu zamówiłam w księgarni internetowej i uważam, że jest to naprawdę super pomysł na prezent pod choinkę właśnie.

Jowita to Pani Burmistrz, Adam to uwielbiany dyrektor szkoły a Julka to mieszkanka miasta zarządzanego przez Jowitę. Ich historie są bardzo powiązane ale o tym za chwilę.
Jowita nienawidzi świąt, śniegu, zimy i generalnie wszystkiego co z tym związane w przeciwieństwie do Adama, który święta uwielbia! Uwielbia też pracę z dziećmi, rozmowy z rodzicami oraz swoją pracę. Ludzie dziwią się jak ktoś tak otwarty nie znalazł jeszcze miłości ale odpowiedź jest prosta. Adam do szaleństwa kocha Jowitę, która w przeszłości złamała mu serce.  Czy tych dwoje ma jeszcze szansę odnaleźć drogę do prawdziwej miłości?

Inna sprawa ma się z Julką, która prawdziwą miłość znalazła poza miastem na kursie. Niestety wybranek nie podoba się toksycznym i zaborczym rodzicom. Dziewczyna ma także inny problem ale boi się powiedzieć o nim rodzicom. Czy jej związek ma szansę? Jak poradzi sobie z rodzicami i ich niezdrową relacją?

"Złoty płatek śniegu" to piękna i budująca książka w sam raz na ten świąteczno-zimowy okres. Pokazuje, że warto być dobrym i warto szukać swojego miejsca oraz miłości w tym czasami strasznym świecie.
Bo miłość jest najważniejsza. Jeżeli chcecie wybrać jakąś książkę dla siebie lub bliskich to koniecznie sprawdźcie sobie ten tytuł oraz pozostałe nowości z księgarni Taniaksiazka.pl

Serdecznie Wam polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka