Jak rosnę. Książka zapisów z mojego dzieciństwa.

 

Sporo już takich książek recenzowałam ale to jedyna książka, która będzie towarzyszyć dziecku nie tylko przez pierwsze lata życia ale do osiągnięcia pełnoletności i to w niej jest naprawdę wyjątkowe

"Jak rosnę. Książka zapisków z mojego dzieciństwa" to książka, która będzie dorastała razem z dzieckiem aż do momentu, w którym stanie się piękną pamiątką podarowaną przez rodzica. Została wydana w dużym kwadratowym formacie 30x30 z twardą okładką oraz tasiemką do zaznaczania strony. Całość jest piękna, bardzo elegancka i na pewno trwała na tyle aby te 18 lat zapisków pomieścić i przetrwać:)

Książka jest bardzo przemyślana. Na samym początku mamy informacje o rodzicach, a także rodzinie. Możemy stworzyć dla dziecka drzewo genealogiczne. Później już opisujemy kolejne lata życia dziecka. 

W książce jest bardzo dużo kreatywnych zadań oraz miejsc na kreatywną twórczość. Są miejsca na odciski rączek i stópek. Są miejsca na zdjęcia, na opisywanie kolegów koleżanek, postępów i w miarę dorastania kolejnych umiejętności.
Całość jest naprawdę przepiękna i uważam, że to najpiękniejszy prezent jaki rodzic może dać dziecku na pamiątkę. Ja sama bardzo bym coś takiego chciała dostać. Jeżeli szukacie prezentu dla świeżo upieczonych rodziców to uważam, że taki album będzie cudownym wspomnieniem zarówno dla rodziców jak i dzieci! A w kolejnych latach dziecko może śmiało uczestniczyć w tworzeniu kroniki wspomnień z dzieciństwa.

Bardzo Wam polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka