Ktoś wie - Lisa Scottoline

Allie nigdy nie miała w życiu łatwo. Wszystko się jakoś układało do momentu, w którym jej siostra umarła. Razem z nią straciła również rodzinę. Matka pogrążyła się w rozpaczy, a ojciec jakoś próbował sobie radzić ale niezbyt mu to wychodziło. 

Gdy Allie zaprzyjaźnia się z Davidem a wraz z tym poznaje bliżej całą paczkę Sashę i Juliana jakoś kolejne dni wydają się znośne. Ale tylko do momentu, w którym zagrają w rosyjską ruletkę i ktoś zginie.

Po 20 latach spotykają się ponownie na pogrzebie i wszystkie wspomnienia stają się żywe. Jak potoczyło się dorosłe życie tej czwórki. Kto zginie i kto jest temu winien? Jedno jest pewne, ktoś wie!

To nie jest moje pierwsze spotkanie z twórczością tej Autorki. Czytałam już między innymi: Czekam na Ciebie oraz Kłamstwo doskonałe no i zawsze jestem chętna na nowości dlatego tytuł Ktoś wie zamówiłam w księgarni internetowej i naprawdę się nie zawiodłam.

Książka od pierwszych stron bardzo angażuje czytelnika. Z każdą stroną lepiej poznajemy bohaterów, ich przeszłość, to co czują oraz czego pragną. Krok po kroku odkrywamy całą historię aż do momentu, w którym spotkają się po całych 20 latach od tamtego strasznego wydarzenia. Powrót w teraźniejszości do przeszłości naprawdę wstrząśnie ich światem i doprowadzi do wielu strasznych konsekwencji ale o tym przeczytacie już w książce!
Jeżeli lubicie takie książki, które naprawdę nieco stresują ale też nie pozwalają się odłożyć na półkę to ta na pewno Wam się spodoba.

Serdecznie Wam ją polecam bo czyta się ją naprawdę błyskawicznie i super wciąga!
Koniecznie też sprawdźcie inne nowości z księgarni Taniaksiazka.pl

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka