Kłamstwo doskonałe - Lisa Scottoline

Autorka: Lisa Scottoline
Tytuł: Kłamstwo doskonałe
Wydawnictwo:Chris Brennan dopiero co się przeprowadził i zaczął w szkole pracę jako nauczyciel i trener, a już stał się ulubieńcem uczniów i rodziców.
Mężczyzna jest przystojny, miły, a przy tym naprawdę interesuje się losem uczniów.
Nikt jednak nie wie, że Chris Brennan to tylko przykrywka, a wszystko co robi i mówi to kłamstwo.
Do tego małego miasteczka przyjechał po to, aby wśród młodych chłopców znaleźć wspólnika do swojego tajnego planu.

Heather Larkin to matka Jordana. Samotnie wychowuje syna i stara się jak może aby synowi poświęcać każdą wolną chwilę. Jordan właśnie przeżywa swoje pięć minut, bo awansował na wymarzoną pozycję w drużynie. Niestety jest też łatwym celem do manipulacji.

Susan Sematov po śmierci męża została z dwoma synami Razem i Rayanem.
Ani jeden ani drugi nie przestają przysparzać jej zmartwień. Raz do tego wszystkiego traci swoją pozycję w drużynie i jest bardzo rozchwiany emocjonalnie.

Mindy Kostis wydaje się mieć idealne życie. Jest żoną wziętego chirurga i matką szkolnej gwiazdy baseballu. Niestety nic nie jest na takie jak się wydaje. Syn ją okłamuje, a mąż prawdopodobnie zdradza.
Te trzy rodziny łączy jedno Chris, który ma swój plan. Co ukrywa mężczyzna i jak daleko jest się w stanie posunąć, aby wykorzystać niewinnych ludzi?

Przyznam, że choć książkę czytało się całkiem przyjemnie, to jestem trochę zawiedziona.
Liczyłam zdecydowanie na coś więcej i na pewno nie jest to najlepsza książka tej Autorki. Gdy już w połowie książki dowiedziałam się o co chodzi Chrisowi,  jakoś tak straciłam tą ciekawość, która mi towarzyszyła od początku. Myślę, że Autorka mogła do samego końca trzymać nas w napięciu i dopiero pod koniec wyjaśnić motyw głównego bohatera.
Jeżeli macie ochotę, przeczytajcie.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka