Gdzie w góry na weekend? - Tomasz Habdas

Każdy, kto lubi chodzić po górach, wie jak trudno, jest się zdecydować na konkretny kierunek, mając do dyspozycji tylko weekend. Jest tyle pięknych miejsc a tak mało czasu wolnego.

Aby uniknąć takich problemów w przyszłości, zamówiłam "Gdzie w góry na weekend" z popularnej księgarni internetowej.
I powiem Wam, że jest to strzał w dziesiątkę, bo książka jest doskonale opracowana i naprawdę są tam trasy dla każdego bez względu na wiek, możliwości czy kondycję.

Jeżeli zastanawiacie się gdzie możecie pojechać na weekend to w książce są trasy w takich miejscach jak:

- Beskid Żywiecki,
- Beskid Śląski,
- Beskid Mały.

W poszczególnych rozdziałach są rozpisane pięknie trasy. W Beskidzie Żywieckim 7 tras, w Beskidzie Śląskim 5 tras, a w Beskidzie Małym 4 trasy.
Każda z wycieczek jest opisana w taki sam sposób. Zaczynamy od wypunktowanych miejsc, które będziemy mijać na trasie. Są one wypisane punkt po punkcie. Z informacji o danej trasie mamy podane: 

- dystans,
- suma podejść,
- i czas przejścia. 

Obok tych informacji jest mapa. Cała trasa jest cudownie opisana, w opisach zawarte są też fotografie.
Całość jest naprawdę bardzo dobrze opracowana i będzie to idealna książka dla tych, którzy mają problem z zaplanowaniem takiej krótkiej wycieczki. Można sobie cały rok zaplanować albo wybrać poszczególne trasy, które chcemy sprawdzić i być może do którejś będziecie regularnie wracać.

Na pewno jest to super pomysł, na prezent dla kogoś, kto kocha góry, albo lubi aktywnie spędzać czas a czasami być może brakuje mu pomysłu. Tu wystarczy spakować walizki książkę i można jechać, eksplorować Polskę:)
Polecam Wam serdecznie zajrzeć i sprawdzić pozostałe nowości z księgarni Taniaksiazka.pl, bo naprawdę jest w czym wybierać, a takie pomysły na wspólne spędzanie czasu są naprawdę genialną sprawą.

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka