Tak gotuje Tik Tok

Odkąd zobaczyłam ten tytuł w zapowiedziach, wiedziałam, że będę musiała go mieć.

Zamówiłam "Tak gotuje Tik Tok" w popularnej księgarni internetowej i nie mogłam się doczekać, aż do mnie dotrze! Jako wielka fanka tej aplikacji już wcześniej testowałam wiele przepisów, więc teraz z książką naprawdę można zaszaleć.
Musze, z przyjemnością stwierdzić, że warto było na nią czekać, bo jest przepięknie wydana i opracowana.

Przepisy zostały podzielone na posiłki lub okazje:

- Śniadania na cały dzień,
- imprezowe przekąski,
- obiady i kolacje na co dzień,
- obiady i kolacje na specjalne okazje,
- jedzcie warzywa,
- desery,
- napoje na dzień i noc.

Każdy przepis jest opracowany w podobny sposób. Mamy zdjęcie Autora, listę przepisów, ilość porcji i co najważniejsze kod QR, który przeniesie nas prosto do aplikacji TT aby zobaczyć filmik. Jest to wspaniałe połączenie książki i aplikacji.
Jeżeli chodzi o przepisy, to są tam przepisy różnej trudności, niektóre wymagają składników, które będą trudno osiągalne, ale tak naprawdę liczy się zabawa i chęć spróbowania czegoś nowego. W książce są też przepisy wegańskie! Nie ma niestety kaloryki, więc trzeba sobie ją liczyć.Zobaczcie na te zdjęcia! Czy to nie robi wrażenia? 


Ten, kto jest częstym gościem na TT, wie, że  przepisy, które są pokazywane, nie mają dokładnej instrukcji, co zrobić, ile piec, w jakiej temperaturze itd. Ta książka jest opracowana doskonale i w końcu Wasze ulubione przepisy macie czarno na białym co i jak zrobić. Ja w pierwszej kolejności wypróbuje chipsy z makaronu. Widziałam je już wielokrotnie na TT, a jakoś nie było przepisy co dokładnie i jak zrobić, aby wyszły idealne. Zainteresowały mnie też mini płatki pankejkowe, które widzicie na zdjęciu powyżej no i ramen z pieczoną fetą! Uwierzcie mi jest tam w czym wybierać:)

Jeżeli chcecie sprawić sobie lub innej osobie, która lubi TT przyjemność, to ta książka będzie idealnym pomysłem. Koniecznie też zajrzyjcie i sprawdźcie pozostałe nowości z księgarni Taniaksiazka.pl, bo naprawdę jest w czym wybierać.

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka