Metoda Glucose Goddess - Jessie Inchauspe

Nie chcę pisać, że modna ostatnio stała się insulinooporność ale coraz więcej się o niej słyszy, a co za tym idzie mamy większą świadomość w tym temacie. Nie od dziś wiadomo, że cukrzyca, to już choroba cywilizacyjna. To co jemy, na pewno nie pomaga nam utrzymać zdrowia, bo wszystkie szybkie przekąski, słodycze, czy fast foody nie ułatwiają nam tego.

Ta książka nieco uświadamia nam jak w łatwy sposób można pomóc swojemu organizmowi walczyć z uzależnieniem od cukru. Jeżeli męczą Cię zachcianki, jesteś chronicznie zmęczona, budzisz się i nie masz energii, to wiedz, że czas to zmienić. 

W książce oprócz wielu fantastycznych przepisów, jest miejsce na własne notatki ale jest też ogrom bardzo wartościowej wiedzy. Jeżeli dopiero zaczynasz edukować się na temat tego, jak cukier wpływa na naszą glukozę to w tej książce znajdziesz niezbędne informacje, które na pewno pomogą Ci tą wiedzę usystematyzować.
Mi osobiście w przepisach brakuje podliczenia kaloryczności, zawsze na to zwracam uwagę, bo sama liczę kalorie. Na pewno ułatwiłoby mi to znacznie korzystanie z przepisów, ale same przepisy są fajne, zdrowe i pożywne.


Polecam Wam ten tytuł! Wystarczy 4 tygodnie aby zacząć zmieniać swoje nawyki na zdrowe.

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka