Złamane serca - Pamela Wells

Autorka: Pamela Wells
Tytuł: Złamane serca
Wydawnictwo:Pewnie każda z nas miała kiedyś złamane serce. Byłyśmy zdenerwowane bo chłopak, który nam się podobał nie zwracał na nas uwagi, albo był zajęty itd. Ta książka powinna być chyba obowiązkową podczas sklejania serca:)

Sydney, Alexia, Raven i Kelly leczą złamane serca. Alexia jako jedyna nie została bez chłopaka, bo nigdy go nie miała. Postanawia pomóc dziewczynom wymyślając kodeks zerwań.
Co zawiera kodeks? 25 zasad, które obowiązkowo trzeba przestrzegać:) Moje ulubione?
Zasada 7 Jesteś zobowiązana spędzić czwartkowy wieczór, jedząc popcorn z przyjaciółkami i zaśmiewając się z nimi z 50-stronicowej listy wad twojego eks (50 stron??)
Zasada 10
Nie będziesz myśleć o przeszłości. Gdy poczujesz, że zaraz zaczniesz wspominać swojego eks, załóż na nadgarstek gumkę do włosów i strzel nią z całej siły (przydatne).Nie muszę pisać jak ciężko przestrzegać takich zasad lecząc złamane serca jednakże mimo to przyjaciółki próbują i chociaż nie zawsze wychodzi bardzo się starają.

Książka napisana jest w bardzo lekki, zabawny i przyjemny sposób. Czyta się ją błyskawicznie i jest bardzo ładnie wydana. Zawsze zwracam uwagę na wydanie bo wydaje mi się, że właśnie to najpierw przyciąga uwagę czytelnika.

Jest to jedna z lepszych pozycji książkowych dla młodzieży jaką ostatnio miałam okazję czytać. Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka