7 razy dziś - Lauren Oliver

Autorka: Lauren OliverTytuł: 7 razy dziśWydawnictwo:Bardzo chciałam przeczytać tą książkę. Leżała na półce i czekała, a ja z żalem odkładałam ją w czasie bo inne zobowiązania wisiały nade mną. W końcu nie wytrzymałam i pół nocy spędziłam żeby ją przeczytać. I co? I jestem na TAK!
Niestety nie obejdzie się bez marudzenia nad zakończeniem książki, ale to za chwilę.

Sam jest najpopularniejszą dziewczyną w szkole. Razem ze swoimi przyjaciółkami, jak to bywa w szkole średniej, przeżywają swoje miłości, wzloty i upadki, mają wrogów i małe sekreciki. W piątki z reguły dziewczyny ostro imprezują. Tak jest i w TEN piątek. Dlaczego TEN? Ponieważ to właśnie ON będzie rozpoczynał się na nowo aż SIEDEM razy. Dlaczego? Ciężko wyjaśnić. Główna bohaterka gdzieś zaplątała się w czasie i nie potrafi powrócić.
Jest jednak jeden sposób aby wszystko naprawić i podejrzewam, że ile czytelników tyle wersji. Sam wydawało się, że gdy uratuje znienawidzoną Juliet jej życie znów się wyprostuje i przestanie w kółko przeżywać dziś.
My jako czytelnicy oczywiście jej towarzyszymy w każdy piątek na nowo, i powiem Wam szczerze, że to wcale nie jest nudne:)

Jednakże ja osobiście jestem znów zawiedziona zakończeniem.
Po pierwsze - jest za ogólne, jak dla mnie książka w ogóle za bardzo się nie skończyła, jedynie kartek już nie ma.
Po drugie - wolałabym jednak, żeby mimo wszystko autorka zakończyła książkę sama nie zostawiając tego w gestii czytelnika
Po trzecie - chciałam przeczytać o tym co było po TYM piątku..wiecie miłość i te sprawy, a tutaj nic.

Bardzo żałuję, że pochłonęłam książkę w takim tempie, ale wciągnęła mnie bez reszty.
Dlatego polecam!

A i przy okazji nadmienię, że książka 7 razy dziś to debiut autorki, i to jaki udany!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka