Trinny&Susannah - Księga kobiecych sylwetek

Autorki: Trinny&Susannah
Tytuł: Księga kobiecych sylwetek
Wydawnictwo:
Nie czarujmy się, my kobiety uwielbiamy dobrze wyglądać! Faktem jest, że chyba żadna z kobiet nie jest zadowolona ze swojego ciała w 100%.
Jedna jest za szczupła, inna ma za szerokie biodra, ta jest za niska, inna znów za wysoka. Można by tak wymieniać w nieskończoność wszystkie wady naszej budowy.
Trinny i Susannah wyszły nam naprzeciw i napisały książkę o kobiecych sylwetkach.
Ja do tej pory znałam tylko cztery budowy kobiecej sylwetki : jabłko, papryka,klepsydra,i gruszka.
Autorki tej książki wyodrębniły aż 12!


Każda z figur jest opracowana w osobnym rozdziale. Znajduje się tam opis sylwetki wraz ze szczegółowymi informacjami i zdjęciami. Następnie opisane są największe błędy w ubiorze oraz fasony jakie powinno się nosić, złote rady, oraz co wybierać na szczególne okazje i zwykłe dni. Na końcu rozdziału znajduje się trochę inspiracji gwiazd, które mają figurę omawianą w danym rozdziale.

Cała książka jest rzeczywiście dopracowana w każdym szczególe, są zawarte w niej wyczerpujące informacje a także i mnóstwo zdjęć, które będą inspiracją do zmiany sposoby ubierania.
Mimo, że sylwetek jest aż 12 ja jednoznacznie jeszcze swojej nie określiłam, ale z pewnością jest prościej ją znaleźć wśród tych 12 niż ograniczać się tylko do 4.
Poza tym autorki zawarły mnóstwo krzepiących słów, a także dały do myślenia o tym jakie kobiety lubią mężczyźni (no właśnie jakie?)

Co jest ważne autorki w KAŻDEJ figurze dostrzegają coś dobrego, co jest rzeczywiście bardzo podnoszące na duchu.W końcu każda z nas jest na swój sposób piękna:)
Zaglądnijcie do książki koniecznie!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka