Całując Grzech - Keri Arthur

Autorka: AutorkaTytuł: Całując GrzechWydawnictwo:
I tom: Wschodzący księżyc
To już drugi tom przygód Riley Jenson- seksownej wampiro-wilkołaczej kobiety.
Tym razem akcja rozpoczyna się w momencie gdy Riley budzi się w obcym miejscu, cała zalana krwią, nie pamiętając co tu robi, ani tego ja się tu znalazła i od jakiego czasu jest już więziona.
Podczas ucieczki, poznaje bardzo męskiego Kade'a, który skutecznie ją uwodzi. Nie jest zadowolony z tego wampir, którego kiedyś kochała Riley, a który w tej części powraca do łask i na nowo stara się zdobyć serce Riley.
Akcja w tej części toczy się szybko. Jest mnóstwo scen dzikich i krwawych walk oraz jakby mniej opisów miłosnych uniesień.
Riley, czeka także podjęcie trudnej decyzji, która może zmienić jej życie. Czy skorzysta z szansy jaką dał jej los?

Książkę czyta się rewelacyjnie. Ten tom, jest zdecydowanie lepszy od poprzedniego. Bardziej konkretny i wyrazisty. Akcja, z każdą stroną nabiera tempa i aż chce się ją czytać. Jeżeli kolejny tom przygód Riley, będzie tak dobry jak ten, to aż przyjemnie pomyśleć jak dobre mogą być kolejne.
Świetna narracja i doskonałe opisy miejsc, w jakich toczą się walki sprawia, że wyobraźnia czytelnika, działa na pełnych obrotach. Walki zmiennokształntych wtapiających się w tło z wampirami i wilkołakami niejednokrotnie wywołują dreszcze.
Słowem, jest to świetna książka, jaką z pewnością należy przeczytać.
___________________________________________________________________

Na uwagę zasługuje też nasza okładka. Pierwsza i druga są zdecydowanie lepsze niż te oryginalne. Motyw rudowłosej Riley na okładce jest świetny i cudownie prezentuje się na półkach regałów.
Co o tym myślicie?
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka