Bajeczne opowieści o wróżkach - Sylwia Gliniewicz, Joanna Wachowska,Anna Zapart


Autorki: Sylwia Gliniewicz
Joanna Wachowska
Anna Zapart Tytuł: Bajeczne opowieści o wróżkach Wydawnictwo:
Każda mała dziewczynka marzy o tym, aby zostać wróżką. Dzięki książce: "Bajeczne opowieści o wróżkach" każde dziecko, będzie mogło przenieść się do tego magicznego, pełnego wróżek świata.
A w świecie wróżek wiele się dzieje. Wróżka Magnezja, zostaje wezwana na pomoc do nieznośnego królewicza Alka; wróżka Momo całkiem niechcący zgasiła słońce; jest także bardzo uparta wróżka Klara. Poznacie także duszki mieszkające w brzozach i kwiatkach, a także niektóre małe wróżkowe sekety.
Czy wiecie dlaczego wróżki mają brudne nogi? Albo jakie są skutki używania magicznego eliksiru?
Prócz tego, razem z książką otrzymacie mnóstwo dobrej zabawy.
Książka przeznaczona jest zdecydowanie do trochę starszych dzieci, ale tym najmłodszym czytelnikom z pewnością przypadną do gustu kolorowe, duże ilustracje, które idealnie odwzorowują treść książki.
Jestem pewna, że każde dziecko pokocha tę książeczkę.
Polecam!

Z tej serii ukazały się także:

3 komentarze :

  1. Jestem za stara na wróżki, ale to nie zmienia faktu, że kocham o nich czytać :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie, że pojawia się tyle fajnych pozycji dla dzieciaków. Pamiętam " za moich czasów" serię małych książeczek "poczytaj mi mamo" :)Do dzis je pamiętam. A teraz w sklepach tyle książeczek, że rodzice pewno nie wiedzą co wybrac. fajnie, że pomagasz w podjęciu decyzji :)

    OdpowiedzUsuń
  3. A mój synek wariuje na punkcie wróżek. Non stop muszę puszczać mu bajki o tej tematyce, więc z pewnością książeczkę ,,Bajeczne opowieści o wróżkach '' zakupię.

    OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka