Last Minute - Sylwia Kubryńska


Autorka: Sylwia Kubryńska
Tytuł: Last Minute
Wydawnictwo:
Trudno jest stwierdzić, czy książka "Last Minute" przypadła mi do gustu, czy też nie.
Pewne jest, że książka zdecydowanie odbiega od tych, które do tej pory czytałam.

Główną bohaterką jest Agnieszka. Kobieta, która do tej pory miała narzeczonego, pracę i wiodła spokojne, trochę nudne życie.
Przez uciążliwe bóle głowy, Agnieszka traci nie tylko pracę, ale i ukochanego. Jedyną osobą, na której może jeszcze polegać jest Zuzanna. Wspaniała, oddana i nieco zwariowana przyjaciółka.
Zuzanna widząc, co dzieje się z Agnieszką, funduje im obu wyjazd za granicę, a konkretnie do gorącej Tunezji.
Agnieszka na początku, nie jest zachwycona pomysłem przyjaciółki, ale w końcu kto nie skorzystałby z takiej szansy?
Na miejscu Agnieszka zakochuje się nie tylko w Tunezji, ale i w mężczyźnie. Kobieta zdaje sobie jednak sprawę, że taki romans nie może się udać.
A co jeżeli zakochała się na zawsze?
Wspomnienia z wakacji, przeplatają się w tym co dzieje się u Agnieszki w danej chwili. Kobieta przypomina sobie atmosferę wakacji, aby przetrwać pobyt w szpitalu.
Czy ten wakacyjny romans przetrwa próbę czasu i chorobę Agnieszki?

Dużo humoru, szybka akcja i wakacyjny romans sprawiają, że książka "Last minute" jest idealną pozycją na lato. Książkę czyta się bardzo szybko, a za sprawą przeplatania przeszłości z teraźniejszością w świetny sposób, poznajemy życie głównej bohaterki. Ja z wypiekami na twarzy śledziłam gorący romans Agnieszki z tym przystojnym arabskim mężczyzną i jestem pewna, że każda czytelniczka czytając, będzie marzyła o takim wyjeździe.
Książka jest interesująca, ale zdaję sobie sprawę z tego, że na rynku jest mnóstwo książek o podobnej tematyce. To co wyróżnia "Last minute" to z pewnością styl autorki, która z innego punktu widzenia potrafi pokazać romans połączony z chorobą i marzeniami i jest to zdecydowanie ciekawe połączenie:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka