Księga rodzinna. Zadziwiające rzeczy, które można robić razem.Tytuł: Księga rodzinna. Zadziwiające rzeczy,które można robić razem.
Wydawnictw
o:
Wspólnie, można robić wiele rzeczy, jednakże najważniejsze jest aby przy tym świetnie się bawić. W dzisiejszych czasach, niestety,rodzic ma coraz mniej czasu dla dziecka, a jak już go ma, to nic mu się nie chce. Rodzina, mało kiedy jada wspólnie posiłki, nie rozmawia i nie spędza razem czasu. Każdy siedzi w swoim pokoju, zajmując się czym popadnie.
Pamiętam, że kiedyś było inaczej. Dzieci nie miały ipodów, komputerów, czy psp.

Gdy byłam mała uwielbiałam bawić się z rodzicami. Tata wymyślał mi przeróżne szałasy, budowaliśmy wspólnie piaskownicę, i graliśmy w gry logiczne. Mam mnóstwo fantastycznych wspomnień z tego okresu.

Teraz, gdy już rodzina jest razem, okazuje się, że nie wiemy co za bardzo ze sobą mielibyśmy robić. Z tego powodu, warto sięgnąć po "Księgę rodzinną".
Cóż to takiego? Otóż w jednej książce, znajdziecie SETKI różnych pomysłów na to, co możecie wspólnie zrobić. Chcecie się bawić z przymrużeniem oka? Proszę bardzo. Może wyczarujecie pieniądze znikąd? Albo sprawdzicie jak żyć wiecznie? Być może macie ochotę na przeżycie czegoś szalonego? Zbudujcie domek w lesie, albo kryjówkę lęgową. Można także przetestować różne rzeczy, wykonać eksperymenty i rozwiązać łamigłówki.
Pomysłów jest mnóstwo wystarczy mieć rodzinę i trochę wolnego czasu:D
A więc, do dzieła!

Książka jest absolutnie fenomenalna. Jest w niej tyle pomysłów, że sama nie wiem kiedy je wszystkie przetestujemy na sobie:) Zadziwiłam rodzinę, przebijając balon bez huku. Przez pół dnia zastanawiali się jak to zrobiłam?:) Jeszcze nie odkryli mojego sposobu, który wyczytałam w książce.
Śmieszne ilustracje, dopełniają całości przekazu, a wiele fantastycznych pomysłów sprawi, że już nigdy nie będziecie się wspólnie nudzić.
Rywalizacja pomiędzy członkami drużyn, czy pomiędzy sobą nawzajem jest niesamowicie fantastycznym przeżyciem.
Jestem pewna, że dzięki "Księdze rodzinnej" spędzicie wiele cudownych dni, które z uśmiechem na twarzy będziecie wspominać:)
Polecam!

5 komentarzy :

 1. Bardzo mi się przyda taka księga rodzinna. może dzięki niej więcej czasu poświecę swojemu dziecku i zorganizuje mu fajne zabawy? warto się przekonać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety to prawda, kiedyś było inaczej i wydaje mi się że lepiej. Teraz trudno mi czasem zmusić dzieciaki do wyjścia na dwór, na spacer bo najchętniej całe dnie by spędzały przy komputerze

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że jest taka książka. Co prawda sama jeszcze nie mam dzieci, ale warto ją mieć i pewnego dnia z niej skorzystać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie książka jest warta uwagi:)
  Mam nadzieję, że z niej skorzystacie i będziecie świtnie się bawić!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiedziałam, że jest coś takiego! To musi być świetna sprawa, muszę wspomnieć o tym mamie :)

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka