Imię dla twojego dziecka. Rady astrologa - Wojciech Joźwiak


Autor: Wojciech JoźwiakTytuł: Imię dla twojego dziecka. Rady astrologaWydawnictwo:Narodziny dziecka to wielkie i szczególne wydarzenie.
Okres ciąży, kupowanie wyprawki, wybór imienia, aż w końcu sam poród i radość z faktu, że dziecko jest już na świecie -wszystko to jest niezmiernie ważne. Wiele kłopotów z reguły sprawia wybór odpowiedniego imienia.
Przyszły tato, chce Kasię albo Wojtka, a mama pragnie mieć Hanię albo Stasia, i nagle pojawia się problem.
Wtedy do akcji powinna wkroczyć książka, i dokładnie o tym będzie dzisiejszy post.
Wojciech Joźwiak
jest autorem książki "Imię dla twojego dziecka", fantastycznej pozycji, niezbędnej przy tym trudnym wyborze. Kto ma dużo młodsze od siebie rodzeństwo, wie ile czasami trudu, sprawia przyszłym rodzicom wybór odpowiedniego imienia.
Ja pamiętam ze swojego dzieciństwa, gdy rodzice wybierali imię dla mojej siostry. Długo nie potrafili się zdecydować. Pamiętam też, że ja okropnie chciałam żeby moja siostr miała na imię Kinga. Siostra zrobiła nam psikus i urodziła się w Wigilię, więc została Ewą:)
To taka mała dygresja, a wracając do tematu, w książce znajduje się większość popularnych i mniej popularnych imion, bardzo ładnie opisanych. Znajdziemy tam typowe informacje o pochodzeniu danego imienia, znaczeniu, liczbie itd.
Jest też zgodność imienia ze znakiem zodiaku,o dziwo moje imię idealnie pasuje do mojego znaku!

Spotkałam się z wieloma osobami, które wyśmiewają tego typu książki. Ja wcale nie twierdzę, że należy wierzyć w to co tam jest napisane. Myślę tylko, że warto posłużyć się taką książką przy wyborze imienia dla swojej pociechy, ponieważ jest tam mnóstwo interesujących rzeczy, które z pewnością pomogą nam wybrać idealny imię dla dziecka.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka