Domowy fitness. Zapomnij o siłowni - Scott Tudge

Autor: Scott TudgeTytuł: Domowy fitness. Zapomnij o siłowniWydawnictwo:Aktualnie mam fazę na różnego rodzaju poradniki. Gdy zobaczyłam w zapowiedziach wydawnictwa Muza: "Domowy fitness. Zapomni o siłowni" wiedziałam, że muszę ją mieć!

Nie należę do osób, które uwielbiają spędzać czas na siłowni. Nie lubię mieć obok siebie obcych osób podczas ćwiczeń, stąd unikam siłowni. Książka więc spadła mi z nieba!

Pierwsze co rzuca się w oczy to świetne wydanie! Wszystkie książki zawierające ćwiczenia, które do tej pory miałam okazję czytać, były raczej kiepsko wydane. Ta nie jest klejona, ale wydana w formie tak zwanego "koło-zeszytu". Kartki formatu trochę większego niż A4, przecięte są na pół tak, że możemy wybierać sobie różnego rodzaju programy ćwiczeń i oglądać zdjęcia, na których ukazane jest poprawne wykonanie ćwiczenia.
Genialna rzecz!

W środku mamy mnóstwo programów ćwiczeń.Od tych odchudzających po rzeźbiące sylwetkę. Do wyboru, do koloru. Każde ćwiczenie jest opisane i zdjęciem zilustrowane. A co najważniejsze, wszystkie ćwiczenia możemy wykonać w domu, wystarczy tylko kupić kilka niezbędnych sprzętów.
Mimo, że książka jest dopracowana, ja niestety mam jeszcze jeden problem. Brak mi motywacji:)
Ale dla osób, które uwielbiają ćwiczyć i nie lubią robić tego na siłowni, ta książka będzie jak znalazł. Jestem pewna, że znajdziecie w niej program ćwiczeń dla siebie.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka