Jak zrobić, jak narysować - Aniela Cholewińska-Szkolik

Autorka: Aniela Cholewińska-Szkolik
Tytuł:
Jak zrobić, jak narysować laurki,szkatułki,obrazki
Jak zrobić, jak narysować zakładki,kubki,breloczki
Wydawnictwo:
Dobrze wiemy, że największą wartość ma prezent, który płynie prosto z serca. Z reguły najbardziej docenianą rzeczą jest ta, zrobiona samodzielnie. Ja jako miłośniczka rękodzieła, zawsze bardzo zachęcam znajomych do samodzielnego wykonywania prezentów. Staram się też angażować w to maluchy w mojej rodzinie. Z pomocą przyszły mi książki kierowane do dzieci,wydane przez wydawnictwo Zielona Sowa.
Mowa tutaj o książeczkach z serii: "Jak to zrobić, jak narysować". W pierwszej z nich są pomysły na: zakładki, kubki i breloczki, w drugiej zaś na laurki, szkatułki i obrazki. W książeczkach jest cała masa różnych pomysłów. Obie są kolorowe, zawierają proste i jasne instrukcje i co najważniejsze, rzeczy, które są proponowane do zrobienia, są bardzo atrakcyjne.
Na ilustracjach od razu pokazana jest możliwość wykorzystania danej rzeczy, co bardzo motywuje do stworzenia projektu.
Dodatkowo w książce jest 65 naklejek do dowolnego wykorzystania. Ogromnym plusem tych książeczek jest to, że każdy może z niej skorzystać, bowiem do wytworzenia laurki czy breloczka potrzebujemy rzeczy, które z reguły zawsze są w pokojach naszych dzieci.

Ta pozycja spodoba się nie tylko dzieciom, ale także rodzicom i nauczycielom. Rodzice teraz z łatwością pomogą zrobić swoim dzieciom prezent na dzień babci czy dziadka, a nauczyciel zainspiruje dzieci, pomysłami zawartymi w książkach.
Zdecydowanie są to obowiązkowe pozycje, które każdy maluch lubiący prace manualne powinien mieć w domu.
W końcu nic tak nie rozwija wyobraźni i kreatywności jak prace plastyczne.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka