Zapach miłości - Justyna Chrobak

Autorka: Justyna ChrobakTytuł: Zapach miłościWydawnictwo:
Książka już od pierwszego wejrzenia, przyciąga niczym magnes. Piękna, kolorowa okładka i bardzo zachęcający opis wydawcy sprawił, że książce trudno się oprzeć. "Zapach miłości" jest zapowiedzią książki bardzo lekkiej, zabarwionej miłością i taką też w istocie jest.

Główną bohaterką jest Magda, kobieta niezależna, pracująca na stanowisku kierowniczym w restauracji. Wiedzie dosyć spokojne życie bez mężczyzny, co nie oznacza, że po cichutku o nim nie marzy.
Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia niespodziewanie wpada na przystojnego Roberta. Od tej pory wszystko powinno zmienić się na lepsze. Początkowo nie licząc paru wpadek, a właściwie wypadków, chociażby nieszczęśliwego upadku podczas wieszania plakatu, czy poślizgu na śliskim chodniku, wszystko idzie dobrze. Magda jest bardzo szczęśliwa i zakochana...
Niestety Robert najwidoczniej nie, bowiem szybko zrywa z Magdą oznajmiając jej,że to pomyłka.
Czy Magda będzie walczyć o swoją miłość?
W życiu tych dwojga jeszcze dużo zawirowań, o których czytelnik dowie się podczas czytania.
Zapraszam do lektury!

Książę czyta się bardzo szybko. Jest to zdecydowanie pozycja na jeden wieczór, w ramach odprężenia po trudnym i ciężkim dniu. Nie spodziewajcie się książki ambitnej, to typowo kobieca, lekka lektura.
Bardzo przyjemna narracja i szybka akcja sprawiły, że od książki trudno się oderwać. I mimo, że koniec jest powiedzmy szczerze, przewidywalny to wiedza ta wcale nie psuje przyjemności czytania:)
Polecam w ramach relaksu:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka