Scrapbooking. Zdjęcia w niezwykłej oprawie -Irene Lassus , Marie-Anne Voituriez

Autorki: Irene Lassus , Marie-Anne Voituriez
Tytuł:
Scrapbooking. Zdjęcia w niezwykłej oprawie
Wydawnictwo:
Chyba każdy z nas lubi przeglądać zdjęcia. Wracać do uwiecznionych na zdjęciach momentów i wspominać piękne chwile. Ja to uwielbiam! W domu posiadam mnóstwo albumów i często do nich wracam.
Zdjęcia prócz wartości samej w sobie,mogą też mieć piękną oprawę. A to wszystko za sprawą techniki scrapbookingu.
Technika ta pozwala na aranżację naszych zdjęć według swojego projektu. Książka: "Scrapbooking. Zdjęcia w niezwykłej oprawie" będzie idealna zarówno dla amatorów jak i dla osób poszukujących inspiracji.
W książce znajdziemy całe mnóstwo pomysłów, a prócz tego zamieszczono tam instrukcje krok po kroku i zdjęcia, dzięki którym będzie nam łatwiej projekt wykonać.
Świetne jest to, że wcale nie potrzebujemy specjalnych narzędzi czy materiałów.
Wystarczy odrobina wyobraźni i szczypta chęci, aby wykonać coś pięknego i niepowtarzalnego.
Prócz tego, dobrze mieć w domu tasiemki, ozdobne papiery, pocztówki, guziczki, wstążki i inne tego typu drobiazgi,które zawsze leżą gdzieś na dnach szuflad:)

Kocham ozdabiać zdjęcia. W książce znalazłam wiele nowych pomysłów, które z pewnością wykorzystam w swoich pracach. Poza tym nie ma dla mnie nic piękniejszego niż uśmiech na twarzy osoby, dla której robię prezent:) Moją drugą pasją zaraz po czytaniu jest scrapbooking. Uwielbiam nadawać kształt, ciąć, kreować, projektować, sklejć i zszywać! Nic na to nie poradzę:D

Książkę polecam szczególnie tym osobom, które lubią dać coś od siebie, a własnoręcznie zrobiony prezent ucieszy pewnie każdego obdarowanego. A święta tuż, tuż:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka