Jeść po papiesku - Siostra Germana Ute Plock

Autorzy: Siostra Germana
Ute Plock

Tytuł:
Jeść po papiesku
Wydawnictwo:

Uwielbiam eksperymenty w kuchni. Gdy w zapowiedziach wydawnictw widzę książki kucharskie, zawsze staram się je chociaż poprzeglądać.

Już jakiś czas temu, nakładem wydawnictwa Jedność, ukazała się książka "Jeść po papiesku". Niezwykle ciekawa i zawierająca interesujące przepisy pozycja.

Co w niej fajnego? Otóż już Wam piszę. Prócz wielu przepisów głównie rodem z Bawarii, w książce znajdziemy całe mnóstwo różnych anegdot z życia papieża Benedykta XVI. Jest to o tyle ciekawe, że historie i wspomnienia zawarte w książce są nieznane.
Świetny pomysł, piękne wydanie to zdecydowanie atuty tej książki. Ja wypróbowałam kilka przepisów między innymi na ciasta i są bardzo dobre:)
Proste i efektowne, a to najważniejsze.

Jeżeli i wy lubicie próbować różnych smaków w kuchni ta książka jest dla Was:)
Polecam!

3 komentarze :

  1. Skoro są tu przepisy na ciasta, to chętnie zapoznam się z ta książka.
    A swoją drogą, gdy przeczytałam tytuł książki ,,Jeść po papiesku'' nie wiem dlaczego, ale moja pierwsza myśl pobiegła do ulubionych kremówek naszego Ojca Św. Takie miłe wspomnienie....

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak przepisy na ciasta to czemu nie :D Zawsze warto poznać jakiś nowy, ciekawy przepis :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Lubię książki kucharskie z treścią, nie tylko z przepisami. Warto coś więcej poznać z kuchni bawarskiej, bo to nie tylko golonka i kiełbasa, jak się domyślam. A i warto coś dowiedzieć się o życiu obecnego papieża.


    OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka