Pretty Little Liars. Doskonałe - Sara Shepard

Autorka: Sara ShepardTytuł: Pretty Little Liars. DoskonałeWydawnictwo:

Ach, te kłamczuchy...
Nie będę Wam tu ściemniać, uwielbiam je! I ciągle nie wiem co jest dla mnie większym zaskoczeniem, treść książki, czy fakt, że każda kolejna część jest lepsza od poprzedniej?

Z seriami książek bywa równie, ta akurat, z każdą kolejną częścią się rozkręca. Boicie się, że po kolejnym tomie będziecie mieć dość kłamczuch? Nic podobnego Wam nie grozi, zaręczam:)

"Doskonałe" to już trzecia część głośnej serii: "Pretty Little Liars". Trzecia, która znów zakończyła się w najmniej oczekiwanym momencie, sprawiając, że czytelnik chce rzucić się na kolejną część. W "Doskonałych" czeka nas bolesne starcie z rzeczywistością. Wszystkie sekrety dziewczyn ujrzą światło dzienne, w końcu A. je ostrzegła prawda?
A rozpocznie się bardzo niewinnie. Do mediów trafi film z ostatnich wspólnych wakacji. Ten film rozpocznie lawinę wypadków, które na zawsze mają pogrążyć dziewczyny.
Co się stanie? Tego Wam nie powiem, ale zdradzę Wam, że jedna z dziewczyn wie za dużo i bardzo źle się to dla niej skończy...

Ta, seria zdecydowanie należy do moich ulubionych. Uwielbiam to, gdy autor, w tym przypadku autorka, w każdą kolejną część wkłada więcej. Więcej emocji, więcej intryg, więcej sekretów. Czytając tę książkę, nigdy nie można być pewnym co nas czeka. Tutaj koniec tak mnie zaskoczył, już pomijam to, że prawie się dowiedziałam, kto jest A., ale to co stało się później okropnie mną wstrząsnęło.
No i oczywiście, odkładając "Doskonałe" już spoglądałam na czwartą część:)

Jeżeli jeszcze nie czytaliście tej serii, to mam nadzieję, że chociaż trochę Was zachęciłam.
Jest to jedna z lepszych serii, którą miałam okazję czytać:)
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka