Obiecaj mi - Richard Paul Evans

Autor: Richard Paul Evans
Tytuł:
Obiecaj miWydawnictwo:
Mam w domu większość książek Evans'a, ale jeszcze nie miałam możliwości ich przeczytania.
"Obiecaj mi" to mój pierwszy kontakt z twórczością tego autora i już nie mogę się doczekać, aż przeczytam wszystkie jego książki:)

W tej wszystko jest bardzo magiczne i niedopowiedziane...
"Obiecaj mi" to jak napisał wydawca: "Opowieść o obietnicach, których moc zdolna jest pokonać czas" przepiękne zdanie i chyba lepiej tego ująć się nie da.

Beth przed laty musiała zmierzyć się nie tylko ze zdradą i opuszczeniem, ale także chorobą córki. Całe jej życie posypało się jak domek z kart. Jedyną osobą, która ją wspierała w tych trudnych chwilach była przyjaciółka.
Gdy Beth coraz gorzej sobie radzi zarówno z utrzymaniem domu, siebie i córki, w jej życiu pojawia się Matthew. Bogaty, przystojny i tajemniczy. Matthew nie tylko potrafi zaradzić problemom Beth, ale także zna odpowiedzi na dręczące ją pytania, a także sprawia, że Beth znów wierzy, że i do niej uśmiechnie się szczęście.
Kobieta nie wie jedynie jakie tajemnice skrywa Matthew, oraz czy może mu ufać..
W końcu już raz się zawiodła..

Jeżeli myślicie, że będą żyli długo i szczęśliwie to przygotujcie się na inne zakończenie.
Koniec książki jest niezwykle intrygujący i zupełnie niespodziewany.

Książkę czyta się rewelacyjnie. Jest to nie tylko przepiękna opowieść o miłości, ale także o przywiązaniu, trudnych wyborach i opuszczeniu.
Bardzo przyjazna narracja i interesujący pomysł na książkę sprawił, że akcja mimo wszystko wyróżnia się wśród innych tego typu książek.
Spotkałam się z kilkoma negatywnymi opiniami na temat tej książki, ale dopóki sami nie sprawdzicie jaka jest książka, nie sugerujcie się innymi.
Ja bardzo przyjemnie wspominam chwile spędzone z panem Evans'em i wiem, że to nie ostatnia jego książka, którą będę miała przyjemność czytać.
Oczywiście polecam:)
A przy okazji zobaczcie jak piękne okładki do całej serii stworzyło wydawnictwo.
Oryginalna nawet w połowie nie jest tak piękna jak nasza:)

Przypominam również o 30% zniżce na zakupy książkowe!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka