Deco Kid. Pokój małej księżniczki, dziecięcy pokój marzeń

Tytuł: Deco Kid. Pokój małej księżniczki
Deco Kid. Dzięcięcy pokój marzeńWydawnictwo:
Nie wiem czy na bieżąco śledzicie nowości wydawnicze, ale całkiem niedawno nakładem wydawnictwa Jedność ukazały się dwie wspaniałe książeczki: "Deco kid".
Jedna, przeznaczona została dla małych księżniczek, czyli coś w sam raz dla małych dam, druga zaś dla tych najmłodszych.
Chyba pierwszy raz się spotkałam z taką formą książki. W środku znajdziemy całe mnóstwo dekoracyjnych elementów i ozdobnych wycinanek. Są też usuwalne naklejki na ścianę:)

Prócz gotowych elementów w książce są inspiracje, jak zaaranżować pokój dziecku oraz kilkadziesiąt pomysłów, gdzie co umieścić.
Ja jestem zachwycona książkami i chociaż cena jest dosyć spora, to spokojnie z jednej takiej książki, urządzicie kilka pokoi, bądź zmienicie aranżacje kilka razy w jednym pokoju.
Zwróciłam też uwagę, że wszystkie elementy są niesamowicie kolorowe, w przepięknych pastelowych kolorach. Taki wystrój z pewnością pobudzi wyobraźnię każdego dziecka, a przecież im przyjemniejsze i bardziej pobudzające wnętrze tym i dziecko lepiej się rozwija.

Takie książki będą świetnym prezentem dla rodziców maluszka, którzy z łatwością zaaranżują pokój swojego dziecka. Święta blisko więc pod choinką będzie jak znalazł:)
Polecam.

2 komentarze :

  1. Zetknęłam się z tą książką (kuzynka dostała dla córeczki) i choć mała miała pokoik najzupełniej przeciętny (żółte ściany, regał z pluszakami) po lekturze tej książeczki zmienił się on nie do poznania. Książka udowadnia, że można wykreować bajkową przestrzeń bez wielkiego nakładu pieniędzy, burzenia ścian i przestawiania wszystkich mebli. :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Faktycznie może być świetnym pomysłem na prezent. Zastanowię się czy komuś nie mogłabym takiego dać;)

    OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka