Stokrotki w śniegu - Richard Paul Evans


Autor: Richard Paul Evans
Tytuł: Stokrotki w śniegu
Wydawnictwo:
Fragment książki
"Stokrotki w śniegu" przeleżały dokładnie cały rok na półce czekając na odpowiednią chwilę.
To właśnie w zeszłym roku, książka czekała na mnie pod choinką i tym razem ja chcę Was zachęcić do podarowania jej bliskiej wam osobie.

"Stokrotki w śniegu" to bardzo schematyczna powieść, ale idealna na zimowe, przedświąteczne wieczory.
James Kier - nasz bohater, jest bezwzględnym mężczyzną. Mimo, że kiedyś był wspaniałym i pełnym ciepła człowiekiem, życie nauczyło go brutalności nie tylko w interesach, ale także i w życiu.
Jedyną osobą, która jeszcze w niego wierzy jest jego żona, Sara. I mimo, że to właśnie w niej powinien szukać oparcia i siły na zmianę, James zostawia ją samej sobie. Sara nie tylko kocha męża, ale także jest mu w stanie wybaczyć to, że ją zostawił i ciągle usprawiedliwia go przed synem.
Sara prócz tego, że jest wspaniałą kobietą jest też pacjentką szpitala onkologicznego, w którym przechodzi wyczerpującą chemioterapię.
Gdy pewnego dnia, gazety podają informację, że James Kier nie żyje, nasz bohater jest w szoku.
Na forach internetowych aż huczy. Właściwie to wszyscy cieszą się, że to koniec bezwzględnego, brutalnego James'a Kiera.
Nikt nie wie jednak, że to zwykła pomyłka. James zdaje sobie sprawę, że nie takiego pożegnania się spodziewał.
Chce wszystko zmienić...czy mu się uda?

Pokochałam Evansa od pierwszej książki jaką przeczytałam i kocham nadal. Evans potrafi z niesamowitą lekkością napisać powieść, która nie tylko całkowicie ujmie czytelnika, ale także zostanie na długo w pamięci.
Poza tym, uwielbiam taką literaturę świąteczną, która wymusza na nas zmiany swojego życia.
"Stokrotki w śniegu" już należą do moich ulubionych i chciałabym aby każda wyjątkowa dla Was osoba taką książkę pod choinką znalazła:)


Do kupienia tu
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka