123 sałatki i surówki Siostry Anastazji


Tytuł: 123 sałatki i surówki Siostry Anastazji
Wydawnictwo:
Bardzo lubię wszelkiego rodzaju sałatki i surówki. Nie wyobrażam sobie drugiego dania bez jakiejkolwiek surówki! Często szukam nowych przepisów i sprawdzam je.
Przepisy Siostry Anastazji są bardzo popularne. Aż sama się zdziwiłam ile osób polecało mi tę książkę.
Powiem szczerze, że nie wszystkie sałatki przypadły mi do gustu, ale jest kilka, które są rzeczywiście smaczne.
Książka wydana jest w bardzo poręcznym formacie i dodatkowo w twardej oprawie co przedłuża okres jej żywotności. W środku są zarówno zdjęcia sałatek i surówek jak i wypisane składniki. Opisy wykonania sałatek są bardzo treściwe i wykonanie ich nie sprawia większej trudności.
Jeżeli chodzi o przepisy to praktycznie większość sałatek jest jadalna z tym, że od razu Wam piszę, nie wszystkie trafią w Wasze gusta. Dla mnie sałatka z awokado, ze śledziami, słonecznikiem czy zielonym groszkiem lub ananasem jest nie do przejścia. Ale za to polecam sałatki owocowe, sałatkę wiosenną, surówkę z kapusty pekińskiej z serem feta i surówkę z rzodkiewkami.
Jedyne co mi w tych przepisach nie pasuje to ogromna ilość zielonego groszku, którego nie cierpię. W większości sałatek zawsze znajdzie się coś czego nie lubię, ale o dziwo zastąpione czymś innym zawsze dobrze smakuje, także to do mnie przemawia.
Ogólnie przepisy są bardzo łatwe, więc można śmiało próbować nie bojąc się, że coś może nie wyjść:)
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka