Cisza pod sercem - Monika Orłowska

Autorka: Monika Orłowska
Tytuł: Cisza pod sercem
Wydawnictwo:
Wiele kobiet nie wyobraża sobie życia bez dziecka. Gdy na teście ciążowym pojawią się tak bardzo oczekiwane dwie kreseczki radość jest ogromna!
Wielkie przygotowania, tony książek, kupowanie wyprawki, radość i ogólne emocje przy tym towarzyszące nie opuszczają przyszłej mamy i taty oczywiście.

Niestety w życiu różnie bywa. Główne bohaterki książki "Cisza pod sercem" dobrze wiedzą o czym mowa. Te kobiety łączy jedno wydarzenie, strata dziecka i dzwoniąca cisza pod sercem.
Kobiety, które straciły swoje dziecko spotykają się na forum internetowym Matecznik aby tam rozmawiać o swoich problemach i wzajemnie się pocieszać.
Te internetowy rozmowy nie tylko zbliżają je do siebie, ale także pomagają przeżyć tę stratę i uczą żyć na nowo.

Książkę czyta się fantastycznie. Mimo drobnego druku, który jest dosyć uciążliwy perypetie głównych bohaterek są tak wciągające, ze nie sposób się od książki oderwać. "Cisza pod sercem" to takie papierowe forum, do którego nie trzeba mieć dostępu do internetu. Ta książka jest nie tylko podnosząca na duchu ale także porusza problemy, które często są przemilczane bądź pominięte.
Polecam.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka