Mowa ciała w miłości - Allan i Barbara Pease

Autorzy: Allan i Barbara PeaseTytuł: Mowa ciała w miłościWydawnictwo:
Pierwszy raz miałam przyjemność czytać książkę z tej serii. Spodziewałam się kolejnego bądź co bądź nudnego poradnika o mowie ciała, a tutaj niespodzianka! Poradnik okazał się nie tylko fantastycznie wydany, ale także zawiera całe mnóstwo porad, sytuacji z życia wziętych okraszonych humorem i śmiesznymi ilustracjami.

Jeżeli myślicie, że o mowie ciała wiecie już wszystko, musicie koniecznie przeczytać "Mowę ciała w miłości". Książka zawiera 6 głównych rozdziałów czyli:
1) Zrozumienie rytuałów godowych
2) Jak zaprezentować taniec godowy
3) Jak mieć powodzenie u płci przeciwnej
4) Szybkie randki, pierwsze randki, randki internetowe, przyjęcia i inne misje samobójcze
5) Na dobre i złe
6) Sekrety udanych związków

Jak widzicie, już po spisie treści można zauważyć w jakim klimacie utrzymana jest książka. Nie ma tutaj nudnego tekstu od kartki do kartki. Sama się zdziwiłam jak wiele ilustracji zostało w książce zamieszczonych.
"Mowa ciała w miłości" to książka, którą chyba każdy musi przeczytać. Prócz całego szeregu przeróżnych porad znajdziemy w niej także śmieszne ilustracje, złote myśli autorów no i oczywiści całe mnóstwo dobrego humoru!

Czy wiedzieliście, że "budowa męskiego ciała jest dostosowana do określonych celów, takich jak ściganie, łapanie i pokonywanie dzikich zwierząt, noszenie ciężkich przedmiotów i zabijanie pająków"? No oczywiście, że tak! Mężczyźni są potrzebni szczególnie do noszenia ciężkich przedmiotów i łapania pająków (taki między nami oczywiście:P).
Inna złota myśl autorów to fakt, że kiedy mężczyzna otwiera żonie drzwi samochodu możecie być pewni, że albo samochód jest nowy, albo żona:)
I na koniec jeszcze coś dla małżeństw:
"Życie małżeńskie jest niezwykle frustrujące. W pierwszym roku małżeństwa mężczyzna mówi, a kobieta słucha. W drugim - kobieta mówi, a mężczyzna słucha. W trzeci - oboje mówią, a sąsiedzi słuchają:)
I tyle w tym temacie;) Książkę polecam, w ramach odprężenia bądź podniesienia swojej wiedzy na temat mowy ciała jest idealna!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka