Sekrety małej poduszki - Katarzyna Prudło

Autorka: Katarzyna PrudłoTytuł: Sekrety małej poduszkiWydawnictwo:
Jestem jak najbardziej za tym, aby czytać dzieciom przed snem. Nie ma nic lepszego niż fantastyczna książka, które pobudza wyobraźnię. Uważam jednak, że przed snem należy zrezygnować z opowieści, które nadmiernie pobudzają na rzecz tych, które dziecko wyciszą i uspokoją.

Do takich książek z pewnością należy tytuł, który ukazał się nakładem Wydawnictwa WAM: "Sekrety malej poduszki". Jest to książka, która zawiera osiemnaście króciutkich opowieści, które idealnie nadają się do czytania właśnie przed snem. Dodatkowo ilustracje wykonane przez Alicję Rybicką są bardzo pastelowe więc świetnie współgrają z klimatem książki.
Do tej pozycji dołączona jest także płyta. Co na niej jest? Tego nie zdradzę:) W końcu są to sekrety małej poduszki!:)
Książka trochę przypomina mi te, które miałam w dzieciństwie. Pamiętam, że nie musiałam liczyć baranów czy próbować zasnąć w jakiś inny udziwniony sposób. Na mój sen zawsze najlepszym sposobem było wyciszenie właśnie przez bajeczkę. Sprawdzało się to także na moim rodzeństwie, więc sposób jest stary jak świat:) A w tej książeczce każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Są i aniołki i baranki, a nawet dziwne ludki i duszki.
Jestem pewna, że ta książka trafi do ulubionych!
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka