Dom z moich marzeń - Laura Dave


Autorka: Laura Dave
Tytuł: Dom z moich marzeń
Wydawnictwo:

Czy film może spowodować katastrofę? Otóż okazuje się, że tak.Życie Annie Adams zmienia się za każdym razem po obejrzeniu filmu Rzymskie wakacje. I nie na lepsze. Ten film zawsze zwiastuje katastrofę. Gdy kolejny raz ogląda film myśląc, że przełamała już rzymską klątwę, jej wieloletni partner Nick odchodzi od niej.
Załamana, porzucona i niechciana ma dosyć życia i zamyka się w czterech ścianach. W końcu po paru tygodniach decyduje się wyjść z domu w swojej szczęśliwej sukience, jedynej jaka pozostała jej czysta.
W barze, do którego się udaje poznaje Griffina przystojnego i bardzo opiekuńczego szefa kuchni, którego marzeniem jest otwarcie swojej restauracji.
Annie w końcu jest szczęśliwa, mimo to nie potrafi przestać igrać z losem. Zresztą, czy kobieta rzeczywiście może być pewna, że rzymska klątwa przestała istnieć? A może wcale jej nie było?

"Dom z moich marzeń" to książka, która pokazuje, że dom to nie budynek, a ludzie, którzy go tworzą. Nie wiem czy specjalnie polubiłam Annie główną bohaterką, bo jak dla mnie była zbyt niezdecydowana i sama za bardzo nie wiedziała czego chce. Mimo wszystko każdego z bohaterów tej książki da się poniekąd lubić. Akcja może i nie jest porywająca, jak dla mnie dosyć przewidywalna, ale bardzo przyjemnie książkę się czyta.
"Dom z moich marzeń" nadaje się idealnie na zbliżające się wiosenne wieczory. Dzięki tej książce odpoczniecie po trudach dnia codziennego i pomożecie Annie pozbyć się rzymskiej klątwy.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka