Skrzat poznaje świat: Zakopane i Kraków - Anna Chachulska, Ewa Stadtmüller

Autorki: Anna Chachulska, Ewa Stadtmüller
Tytuł: Kraków i okolice
Zakopane i okolice
Wydawnictwo:

"Skrzat poznaje świat" to seria bardzo atrakcyjnych przewodników turystycznych, przygotowanych specjalnie z myślą o młodych czytelnikach.

Obie książki zostały opracowane przez znakomite autorki i zachwycają nie tylko wydaniem, ale bogactwem informacji i różnorodnością. Zwiedzanie Krakowa i Zakopanego zostało podzielone na spacery. W Zakopanym mamy ich siedem, natomiast w Krakowie aż dziesięć! Każdy spacer zaopatrzony jest w mapkę, mnóstwo ilustracji oraz w ciekawostki.

Nawet nie wiecie jakie to ułatwienie. Tę książkę z powodzeniem może wykorzystać każdy nauczyciel planując wycieczkę klasową, bowiem do książek dołączony jest malutki zeszyt: "Sprawdź co zapamiętałeś", w którym zamieszczone zostały krzyżówki do każdego spaceru. Krzyżówki można śmiało kserować więc są do wielokrotnego użytku. Dziecko poprzez zwiedzanie zapamiętuje informacje, a nauczyciel w prosty sposób może to sprawdzić.

Tę książkę wykorzystać mogą także rodzice chcąc zaplanować wycieczkę rodzinną. Można dostosować spacery do wieku dzieci i wspólnie z rodziną spędzać aktywnie czas:)
Książki polecam. Z pewnością warto je mieć w swoich zbiorach:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka