Zmiana wizerunku - Caroline Anderson

Autorka: Caroline AndersonTytuł: Zmiana wizerunkuWydawnictwo:

Rzadko sięgam po tego typu książki. Na palcach jednej ręki mogłabym policzyć ile w życiu przeczytałam Harlequinów. Ale przychodzi taki moment w życiu, że wcale nie ma się ochoty na trudną literaturę. Wtedy taka książka jest jak znalazł. Harlequiny z serii Medical znam z opowieści. W końcu mogłam sama się przekonać co podoba się miłośnikom tego typu książek i stwierdziłam, że całkiem przyjemnie spędziłam czas!

Isabelle Thompson jest pielęgniarką. Kobieta postanowiła wyjechać na krótkie wakacje. To właśnie tam poznaje lekarza Lucę. Oboje od pierwszych chwil nie potrafią oprzeć się sobie. Mają świadomość tego, że są sobie przeznaczeni. Ich zauroczenie kończy się w sypialni gdzie spędzają namiętną noc. Po powrocie do domu Isabelle wie, że już nigdy nie spotka się z Lucą. Nie pasuje do jego bogatej rodziny. Gdy jednak okazuje się, że kobieta jest w ciąży, musi powiedzieć o tym mężczyźnie. Ten widzi tylko jedno rozwiązanie. Chce zabrać kobietę do Włoch...

Książka mimo, że należy do bardzo przewidywalnych jest przyjemna w odbiorze. Czyta się ją szybko i co najważniejsze jest niesamowicie odprężająca, bowiem czyta się ją ze świadomością, że i tak wszystko skończy się dobrze prawda?
Słyszałam opinie, że "Zmiana wizerunku" to jedna z lepszych książek z serii Medical. Nie mogę tego potwierdzić, bo nie znam innych.
W każdym razie jeżeli jeszcze jej nie czytaliście, a lubicie tę serię, to książkę oczywiście Wam polecam:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka