Osaczona - Tess Gerritsen

Autorka: Tess GerritsenTytuł: OsaczonaWydawnictwo:
Już dawno chciałam przeczytać jakąkolwiek książkę Tess Gerritsen. Jest ich tyle, że jest w czym wybierać, ale do tej pory nie miałam okazji. Gdy w zapowiedziach pojawiła się "Osaczona" wiedziałam, że nie mogę dłużej tego odkładać.
To moje pierwsze spotkanie z książką tej autorki, ale już wiem, że nie ostatnie.

Główną bohaterką "Osaczonej" jest Miranda Wood. Kobieta usłyszała zarzut zabójstwa swojego kochanka, mimo to, nie jest winna tego, o co ją oskarżono. Niestety nikt jej nie wierzy. Sędzia wymierza tak ogromną kwotę na kaucję, że wiadomo iż kobieta nie będzie miała z czego zapłacić. Rodzina zamordowanego mężczyzny oddycha z ulgą, gdy nagle okazuje się, że ktoś kaucję wpłacił.

Zaczyna się polowanie na kobietę oraz poszukiwania zabójcy. W wersję Mirandy powoli zaczyna wierzyć brat zamordowanego, który nie chcąc się przed sobą przyznać stopniowo zakochuje się w Mirandzie. W miarę swoich możliwości stara się pomóc kobiecie w poszukiwaniach i ochronić ją przed tym, kto czyha na życie kobiety.
Zapraszam do fascynującej podróży pełnej niebezpieczeństwa, szantażu i korupcji.

Takie lektury są idealne dla każdej kobiety. Prócz dużej dawki akcji i różnych zagadek mamy także romans, który idealnie wpasowuje się w klimat książki. Mimo ciążącej winy na Mirandzie ta nie poddaje się i szuka rozwiązania zagadki, a czytelnik krok po kroku odkrywa ją razem z głównymi bohaterami.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka