Korona dla Vicky - Prunella Bat

Autorka: Prunella Bat
Tytuł: Korona dla Vicky
Wydawnictwo:

Chyba każda dziewczynka marzy o tym, aby być księżniczką.
Mieszkać w pięknym zamku, mieć piękną komnatę i łóżko z baldachimem oraz nosić wspaniałe suknie i biżuterię.

Vicky mimo, że pochodzi z książęcej rodziny, wcale nie czuje się księżniczką. Nigdy nie jest ładnie uczesana, bo jej włosy są bardzo niesforne i trudno je ułożyć, zamiast uczyć się dworskiej etykiety Vicky chodzi po drzewach, nie ma także wspaniałej biżuterii. Vicky taka postawa odpowiada, niestety jej ciotce już nie za bardzo.
Aby nauczyć się dobrych manier, dziewczynka zostaje zapisana do Szkoły Księżniczek! A tam znajdzie trzy wspaniałe dziewczyny!
Poza tym sumienna nauka i zaangażowanie może zostać docenione i każda dziewczynka ma szansę na otrzymanie tytułu księżniczki roku! Więc warto się starać! Ale czy Vicky naprawdę na tym zależy?

"Korona dla Vicky" to pierwsza z trzech części serii "Szkoła Księżniczek". Fantastyczne i barwne ilustracje to z pewnością atut tej książki. Do tego ogromna ilość humoru i fantastyczna książka dla każdej dziewczynki jak znalazł:)
Bardzo polubiłam Vicky i jestem pewna, że za sprawą jej przygód oraz postawy jaką sobą reprezentuje, każda dziewczynka zapragnie znaleźć się w takiej szkole i przeżywać tak fascynujące przygody:)
Książkę polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka