Królik Piotruś. Pierwsze słowa - Beatrix Potter

Autor: Beatrix PotterTytuł: Królik Piotruś. Pierwsze słowaWydawnictwo:
Tym razem coś dla najmłodszych czytelników od Beatrix Potter - "Królik Piotruś. Pierwsze słowa". Przepięknie wydana i bardzo praktyczna książka z kartonowymi kartkami.
Ja jestem nią zachwycona. To piękne wydanie bardzo przyciąga wzrok, ale to nie wszystko! Książka dodatkowo ma fantastyczne i bardzo charakterystyczne ilustracje no i coś, co dzieci lubią najbardziej, możliwość manewrowania, w tym wypadku są to przesuwane okienka!

Razem z Królikiem Piotrusiem nasze maluchy będą uczyć się kolorów, odgłosów zwierząt i liczb. Dzieci nie tylko nauczą się pierwszy słów, ale także będą kojarzyć wyraz z jego wydźwiękiem. Mają też możliwość odgadnięcia co mieści się pod okienkiem. Taka książeczka będzie świetnym pomysłem na prezent dla dziecka! Całość wygląda bardzo ładnie i z pewnością długo posłuży dziecku! Zresztą sami wiecie jak piękne ilustracje są w książkach Beatrix Potter. Zwierzęta wyglądają jak żywe, a każdy szczegół ich ubioru i wyglądu, zachwyca czytelnika. W tej książce jest dokładnie tak samo, z tą różnicą, że ilustracje bez żadnej szkody dla książki mogą podziwiać maluchy:)
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka