Królik Piotruś. Pierwsze słowa - Beatrix Potter

Autor: Beatrix PotterTytuł: Królik Piotruś. Pierwsze słowaWydawnictwo:
Tym razem coś dla najmłodszych czytelników od Beatrix Potter - "Królik Piotruś. Pierwsze słowa". Przepięknie wydana i bardzo praktyczna książka z kartonowymi kartkami.
Ja jestem nią zachwycona. To piękne wydanie bardzo przyciąga wzrok, ale to nie wszystko! Książka dodatkowo ma fantastyczne i bardzo charakterystyczne ilustracje no i coś, co dzieci lubią najbardziej, możliwość manewrowania, w tym wypadku są to przesuwane okienka!

Razem z Królikiem Piotrusiem nasze maluchy będą uczyć się kolorów, odgłosów zwierząt i liczb. Dzieci nie tylko nauczą się pierwszy słów, ale także będą kojarzyć wyraz z jego wydźwiękiem. Mają też możliwość odgadnięcia co mieści się pod okienkiem. Taka książeczka będzie świetnym pomysłem na prezent dla dziecka! Całość wygląda bardzo ładnie i z pewnością długo posłuży dziecku! Zresztą sami wiecie jak piękne ilustracje są w książkach Beatrix Potter. Zwierzęta wyglądają jak żywe, a każdy szczegół ich ubioru i wyglądu, zachwyca czytelnika. W tej książce jest dokładnie tak samo, z tą różnicą, że ilustracje bez żadnej szkody dla książki mogą podziwiać maluchy:)
Polecam!

11 komentarzy :

 1. To już chyba nie dla mnie. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolejny prezent dla mojego małego kuzynka ;) I choć wydaje się być za mały to do lutego na pewno podrośnie ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. To będzie dobry prezent dla mojego chrześniaka za jakiś czas :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam tę autorkę i jako dziecko zaczytywałam sie w jej książkach! Polecam również!

  OdpowiedzUsuń
 5. To zdecydowanie nie jest lektura dla mnie.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Książki nie czytałam ale na pewno po nią sięgnę przy najbliższej okazji.Twoja recenzja zachęciła mnie do przeczytania tej książki.Dodałam się do obserwowanych ponieważ bardzo podoba mi się Twój język i styl pisania recenzji.Jeśli chcesz dodać się do obserwowanych u mnie będzie mi bardzo miło.Serdecznie zapraszam na:
  www.in-world-book.blogspot.com
  Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na kolejną recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 7. coś dla mojego Synka :)) i jeszcze te przesuwane okienka!

  OdpowiedzUsuń
 8. Dla małych dzieci i owszem :) Pomyślę nad nią jako prezent, chociaż poprzednie książki (dla maluchów) wydawały się ciekawsze :)

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka