Miłosne kołysanki - Jane Graves

Autorka: Jane GravesTytuł: Miłosne kołysankiWydawnictwo:
Bernie od zawsze była chłopczycą. W dzieciństwie razem z tatą chodziła na ryby, strzelała do tarczy czy robiła różne inne męskie rzeczy.
Gdy decyduje się wykonywać zawód ochroniarza jej matka nie może się z tym pogodzić. Bernie nie tylko wykonuje typowo męski zawód, ale także przestaje ładnie się ubierać, nie maluje się, nie dba o wymyślne fryzury czy cudowny zapach perfum.

Gdy kobieta dostaje zlecenie ochraniania irytującego bogacza Jeremy'ego prawie wychodzi z siebie. Jeremy prócz tego, że jest irytujący jest też okropnym. zarozumiałym kobieciarzem. Tabuny kobiet, które przewijają się przez łóżko mężczyzny strasznie denerwują Bernie.
Jedna sytuacja zmieni całe ich życie. Ale czy mężczyzna, który żyje dla kobiet jest w stanie się zmienić? Co szykuje los dla tych dwojga?

To już druga książka z serii: Kobieta, którą miałam okazję czytać i przyznam szczerze, że chyba to pasmo najbardziej do mnie przemawia. Lubię historie, które dobrze się kończą, a cenię sobie także ciekawą fabułę w takich książkach. Tutaj nie zabrakło ani jednego, ani drugiego. Książkę czyta się wyśmienicie, a czasami nawet łza w oku się zakręci. Czytając taką historię zaczynamy widzieć, że prawdziwa miłość jest w stanie wiele w człowieku zmienić, a takie myśli są niezwykle budujące:)
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka