Podróż do krainy Biblii - Lois Rock

Autor: Lois RockTytuł: Podróż do krainy BibliiWydawnictwo:
Wydawnictwo Jedność zaprasza wszystkie dzieci do wyjątkowej podróży. Jako, że podróż wyjątkowa, to i miejsce, do którego najmłodsi czytelnicy mają się udać jest wyjątkowe!

Biblia jest najważniejszą książką na świecie. Dobrze, że została napisana w takim przekładzie, który zachwyca i w bardzo przystępny sposób opowiada dzieciom o tym, co my dorośli znamy w innej formie.
Często nie ma sensu czytać dzieciom normalnej wersji Biblii z tego powodu, że jest mnóstwo różnych jej wydań, specjalnie przygotowanych z myślą o dzieciach.

"Podróż do krainy Biblii" to bogato ilustrowana książka, której historia rozpoczyna się w Rajskim ogrodzie, gdzie czytelnicy poznają Adama i Ewę, później przyjdzie czas na Arkę Noego i Abrahama. Mały czytelnik krok po kroku pozna historię zbawienia i zwiedzi najważniejsze miejsca. Pozna także wydarzenia, o których opowiada Biblia oraz bohaterów biblijnych.
Całość prócz przepięknych ilustracji, o których już wspominałam, wzbogacona jest także o różne szczegóły, na przykład mapy, a ilustracje są podpisane co bardzo ułatwia poruszanie się po książce.

Ja takim wydaniem Biblii jestem zachwycona. Prócz pięknego wydania, ma także atrakcyjną cenę, kosztuje niecałe dwadzieścia złotych!
Bardzo ją polecam, jeżeli będziecie mieli okazję koniecznie przeczytajcie z maluchem!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka