Tata i ja. Ruszajmy się! - Michael Wagner

Autor: Michael Wagner
Tytuł: Tata i ja. Ruszajmy się!
Wydawnictwo:

Trochę spóźniona, bo dzień taty już za nami, przedstawiam Wam książeczkę, która choć przeznaczona dla dzieci, będzie wspaniałą lekturą także dla każdego taty.

" Tata i ja" to dwie książeczki, które ukazały się nakładem Wydawnictwa Drzewko Szczęścia. Pierwsza część to "Zabawa start" druga natomiast to "Ruszajmy się". Ja miałam przyjemność czytać tylko jedną część, ale z pewnością sięgnę także i po tę poprzednią.
Obie części opowiadają historię rodziny Undych: taty i syna, którzy świetnie się razem bawią i rywalizują ze sobą w każdej możliwej dziedzinie.
Prócz ich przygód czytelnik ma do dyspozycji ciekawe czarno-białe ilustracje, a także nagrodę w postaci zagadki po każdym zakończonym rozdziale. Każda strona zapewnia mnóstwo dobrej zabawy i humoru, który zachwyci każdego!
Zdecydowanym atutem tej książki jest także to, że pokazuje ona jak wiele ciekawych rzeczy można robić wspólnie z tatą. Nie trzeba mieć super gadżetów żeby dobrze się bawić. Wystarczy odrobina chęci i wyobraźni aby codzienność była pełna przygód.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka