Blogostan - Joanna Opiat-Bojarska

Autorka: Joanna Opiat-Bojarska
Tytuł: Blogostan
Wydawnictwo:
Sylwia niedawno skończyła studia i właśnie znalazła wymarzoną pracę w agencji nieruchomości.
Ma szczęście w miłości i w życiu zawodowym. Razem z Patrykiem tworzy szczęśliwy i satysfakcjonujący związek. Do pełni szczęścia dziewczynie brakuje tylko jeden rzeczy. Internetowego pamiętnika.
Sylwia zakłada blog, na którym dzieli się na bieżąco i wręcz obsesyjnie swoimi spostrzeżeniami, a także tym co aktualnie dzieje się w jej życiu.

Blog i internetowa rzeczywistość z każdym dniem stają się dla Sylwii coraz bardziej istotne. Coś zaczyna się psuć w związku dziewczyny, a także w życiu zawodowym.
Szef nie wypłaca pensji, a praca, która miała być tą wymarzoną wcale nie wydaje się tak atrakcyjna.
Patryk, który miał być tym jedynym najwyraźniej zdradza Sylwię, a do tego wszystkiego dochodzi odnaleziony nagle brat Sylwii i tajemnica ojca z przeszłości.
Wszystkie te wydarzenia bardzo zmienią Sylwię doprowadzając ją do końca, którego się nie spodziewała.

"Blogostan" to książka, która bez zbędnych wydarzeń opowiada historię dziewczyny, która gdzieś w sieci internetowej bardzo się pogubiła.
Internet może być niebezpieczny szczególnie jeżeli tak bardzo się na nim polega, zapominając o tym, co otacza nas naprawdę. Zdążyłam polubić Sylwię, choć nie rozumiałam jak może być z kimś takim jak Patryk.
Z każdą stroną akcja książki się rozwija i trudno ją odłożyć aby zająć się czymkolwiek innym. Koniec książki bardzo mnie zaskoczył i myślę, że nikt nie spodziewał się takiego finału tej historii, ja przynajmniej na pewno nie.

Zamierzacie przeczytać?
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka