Od dziś za miesiąc - Emilie Rose

Autorka: Emilie Rose
Tytuł: Od dziś za miesiąc
Wydawnictwo:
Wakacje są IDEALNE na tego typu książki. Chyba nie ma nic lepszego jak połączenie morze-plaża-romans:D

"Od dziś za miesiąc" to książka składająca się z trzech osobnych opowieści, które mimo, że dzieją się w tym samym miejscu tylko w małym stopniu są ze sobą powiązane. Bohaterkami są trzy kobiety, które spędzają cały miesiąc w pięknym Monako, uczestnicząc w wielkich przygotowaniach ślubnych ich przyjaciółki.

Trzy opowieści, trzy przyjaciółki to i trzy romanse. Pierwsza opowieść dotyczy niemoralnej propozycji, którą otrzymała Stacy. Stacy jest piękna, zamknięta w sobie i bardzo, bardzo nieśmiała. Milioner z Monako oferuje jej aż milion euro w zamian za to, że kobieta zgodzi się na kilkutygodniowy romans. Czy Stacy ulegnie?

Druga opowieść "Słodkie wakacje" to historia Madeline, która jest zupełnym przeciwieństem Stacy. Także jest piękna, ale prócz tego jest bardzo otwarta i towarzyska. Madeline podrywa przypadkowo poznanego mężczyznę nie mając pojęcia kim on w rzeczywistości jest, a zdradzę Wam, że jest kimś bardzo ważnym...:)

"Jeszcze raz" to opowieść o Amelii, która bardzo wrażliwa daje się omotać okropnemu podrywaczowi, lecz ten związek niekoniecznie dobrze się zakończy...

Wszystkie trzy opowieści są zbudowane na schemacie, który był już wałkowany miliardy razy. Nie tylko w książkach, ale także w filmach. Ale muszę Wam powiedzieć, że takie książki zawsze dobrze się czyta. Coś jest takiego w tych romansach, że przyciąga i chce się jeszcze czytać i jeszcze i jeszcze:)
Są wakacje więc odłóżcie ciężkie lektury i przeczytajcie coś lekkiego i fantastycznie optymistycznego;)
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka