Pomysłowe dekoracje do domu i ogrodu - Jana Ardanova

Autorka: Jana Ardanova
Tytuł: Pomysłowe dekoracje do domu i ogrodu
Wydawnictwo:

"Pomysłowe dekoracje do domu i ogrodu" to książka, którą musi posiadać każdy majsterkowicz i absolutnie każda osoba, która uwielbia sama tworzyć dekoracje.

Czasami chodząc po sklepach z artykułami dekoracyjnymi marzymy aby mieć taki świecznik, albo dokładnie taki wieniec. Przerażeni ceną bądź nie do końca zadowoleni z wyglądu danej rzeczy po prostu odkładamy ją na półkę. Teraz przy pomocy tej książki zrobimy wszystko i jeszcze więcej.

Zacznę od formatu bowiem jest bardzo poręczny i uważam, że tego typu książki wszystkie powinny być wydawane w formie koło-książki.
Oglądanie jest wygodne, a czytanie instrukcji i jednoczesne stwarzanie dekoracji nie sprawia większych problemów.
Książka podzielona została na cztery główne rozdziały według pór roku. A więc mamy do dyspozycji szereg różnych dekoracji i ozdób na każdą porę roku: wiosna, lato, jesień i zima.
W pierwszym rozdziale autorka wyszczególniła wszystkie potrzebne materiały i akcesoria, które będą niezbędne do stworzenia ozdób.
Opracowanie każdej dekoracji jest bardzo fajne i chyba te instrukcje oraz zdjęcia najbardziej zachęcają do spróbowania.
Dodatkowo na górze każdej strony mamy różne znaczki, z których każdy coś oznacza. Wśród nich jest ten mówiący o trudności wykonania, cenie czy czasie pracy.
Całość książki opracowana jest rzeczywiście fantastycznie!

Jeżeli chodzi o pomysły, uważam że są świetnie dobrane. Betonowe kule, taca z mozaiką, misa z kamyków, buda dla waszego czworonożnego przyjaciela czy zimowe lampiony to tylko kilka z wielu pomysłów, które są zawarte w książce. Możemy je wykorzystać nie tylko do stworzenia ozdób dla siebie, ale także dla najbliższych.
Z tyłu książki zamieszczona została mała ściągawka, dzięki której możemy porównać poszczególne projekty i wybrać ten, na który akurat mamy czas bądź środki.

Generalnie książkę bardzo polecam, bowiem jak na tyle inspiracji wcale nie jest droga, a można wiele fajnych i naprawdę fantastycznych rzeczy stworzyć samodzielnie:)
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka