Przyjaciółki - Lisa Verge Higgins

Autorka: Lisa Verge Higgins
Tytuł: Przyjaciółki
Wydawnictwo:

Kobieca przyjaźń jest fantastyczną sprawą, a dobrą przyjaźń warto pielęgnować.
Cztery przyjaciółki. Cztery różne charaktery. Cztery życia. Życie jednej z nich nagle się kończy, a życia pozostałych trzech zostają na zawsze złączone.

Kate mimo, że ma wspaniałą rodzinę czuje się już znudzona byciem tylko żoną swojego męża i matką. Chciałaby znów poczuć wolność i namiętność.
Joe ma wspaniałą pozycję w firmie i jej życie jest pasmem zawodowych sukcesów. Co z tego skoro nie ma czasu na macierzyństwo? Pojawienie się małej osieroconej istotki zmieni całkowicie jej dotychczasowe priorytety. Sarah natomiast zaślepiona miłością nie widzi tego co najważniejsze. Życie tych trzech kobiet zmieni się diametralnie za sprawą tej czwartej, która już po śmierci za pomocą listów zleca im zadania. Trudne, wymagające poświęceń, prowokujące do myślenia i pozbycia się strachu. Kate, Joe, Sarah muszą wypełnić ostatnie życzenia zmarłej, czy im się uda?

"Przyjaciółki" to naprawdę wspaniała powieść o sile kobiecej przyjaźni. O poświęceniu, miłości, macierzyństwie i problemach dnia codziennego. Kate, Joe i Sarah muszą się bardzo natrudzić i niejednokrotnie pokazują jak bardzo są wściekłe za te zadania, bowiem wymagają od nich niesamowitego zacięcia i pozbycia się wszelkich lęków i zahamowań. A nie wszystkie mają ochotę na wyjście ze swojej bezpiecznej skorupki...
Jeśli lubicie książki, które dają nadzieję i pokazują jak wiele można zmienić, jeżeli tylko ma się wokół siebie odpowiednie osoby, to "Przyjaciółki" będą idealne:)
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka