Wiśniowy jogurt - Dominika Bel


Autorka: Dominika Bel
Tytuł: Wiśniowy jogurt
Wydawnictwo:
Nagła śmierć profesora Sylwestra wprawia rodzinę w osłupienie. Wkrótce okazuje się, że ktoś podłożył bombę pod samochód mężczyzny. Rodzina stara się wyjaśnić nagłą śmierć bliskiej im osoby, lecz także i oni są w niebezpieczeństwie. Nagle zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Wypadki, upadek ze schodów, wiadomości sms. Zagadkę śmierci Sylwestra stara się rozwiązać także przyjaciel mężczyzny, sławny rzeźbiarz. Wkrótce rodzina dowiaduje się także, że profesor pisał swoją autobiografię, która zawierała wiele pikantnych szczegółów z jego życia. Niestety nikt nie wie gdzie znajduje się książka, która być może pomoże rozwiązać zagadkę. Już niebawem światło dzienne ujrzą sekrety i rodzinne kłamstwa, które na zawsze miały zostać tam gdzie były:)

Książkę czyta się bardzo dobrze, choć zbyt duża ilość bohaterów jest na początku dosyć problematyczna, to po kilkudziesięciu stronach już wiemy kto jest kim. Świetną sprawą jest to, że praktycznie do samego końca zastanawiamy się i próbujemy sami rozwiązać zagadkę, a koniec jest zaskakujący i z pewnością nie spodziewacie się takiego zakończenia.
Polecam!

10 komentarzy :

 1. z chęcią przeczytam, jak tylko wpadnie w moje ręce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje zwoje mózgowe cierpią przy przeładowanej ilości bohaterów, jednak książka rzeczywiście wydaje się być ciekawa :)

  pozdrawiam
  http://prywatna-poczytajka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomimo dobrej opinii książka nie dla mnie - wydaje się być jedną z wielu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi ciekawie :)

  Wysyłam ten komentarz, któryś raz z kolei i nie chce się wysłać :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem ciekawa, czy mi się podoba.Przeczytam na pewno :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak się na nią natknę, z chęcią przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam ją w planach. Chociaż nie wiem, czy to książka, która zadowoli mnie w 100%, to na pewno ciekawa z niej pozycja. Zachęciłaś mnie swoją recenzją. ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Czuję się zainteresowana tą książką, jednakże będzie musiała poczekać :)

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka