Akordy dla dzieci - Jake JacksonAutor: Jake Jackson
Tytuł: Akordy dla dzieci -
Wydawnictwo:

Całkiem niedawno odkryłam fantastyczną i bardzo wartościową książkę!
"Akordy dla dzieci" to cały zestaw chwytów na gitarę i akordów na keyboard wydanych w formie książkowego skoroszytu na spirali.
Cóż w tym takiego genialnego jest?

1) Format książki. Idealnie leży w dłoni. Książka nie jest ani za duża ani za mała. Można ją wszędzie ze sobą zabrać, bo nie zajmuje dużo miejsca i wcale nie jest ciężka.
2) Sposób wydania. Generalnie najgorsze są książki, które mają czegoś nauczyć, ale nijak nie możemy sobie z nią poradzić, bo musimy trzymać, żeby się nie zamknęła. Nie od dziś wiadomo, że do nauki gry na instrumencie z reguły potrzebne są przecież dwie ręce :) W tej książce nie ma takiego problemu! Została wydana na spirali, co sprawia, że możemy ją spokojnie otworzyć i zostawić (z pewnością się nie zamknie!)


3) Wyraźnie,czytelnie opisane i pokazane akordy. Mimo, że książka nie należy do wielkich formatowo, to schematy akordów zajmują prawie całe strony stąd świetnie się je "czyta".
Dodatkowo, zawsze po lewej stronie mamy akord gitarowy, a po prawej keyboard.


4) Cena! Książka kosztuje niewiele ponad 30zł. Za tego typu książkę byłabym w stanie zapłacić dużo więcej, bowiem prócz tego, że w jednej pozycji mamy akordy na gitarę i keyboard (oszczędność miejsca na półce) to dodatkowo możemy jednocześnie uczyć się gry na dwóch instrumentach.

Generalnie ja jestem książką zachwycona. Nie kierujcie się tym, że na okładce pisze akordy dla dzieci. Książka świetnie nadaje się także dla początkujących dorosłych, którzy mogą się uczyć razem z dzieckiem:)
Dobra zabawa gwarantowana. Polecam!


Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka